sync-monitor - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Forbidden / access denied
th: การเข้าถึงถูกห้าม / ปฏิเสธ

en: Command not allowed
th: คำสั่งไม่ได้รับอนุญาต

en: Disk full
th: ดิสก์เต็ม

en: Connection timeout
th: หมดเวลารอเชื่อมต่อ

en: Server not found
th: ไม่พบเซิร์ฟเวอร์

en: Synchronization
th: การซิงค์
