telephony-service - en to ca translation catalogue (52 entries)

en: %1 missed call | %1 missed calls
ca[0]: %1 cridada perduda
ca[1]: %1 cridades perdudes

en: %1 voicemail message | %1 voicemail messages
ca[0]: %1 missatge de veu
ca[1]: %1 missatge de veu

en: <b>%1</b> calls made today
ca: <b>%1</b> cridades fetes hui

en: <b>%1</b> calls received today
ca: <b>%1</b> cridades rebudes hui

en: <b>%1</b> text messages received today
ca: <b>%1</b> missatges de text rebuts hui

en: <b>%1</b> text messages sent today
ca: <b>%1</b> missatges de text enviats hui

en: Accept
ca: Accepta

en: Call back
ca: Crida

en: Caller number is not available
ca: El número de la cridada entrant no està disponible

en: Calling from %1
ca: S'està cridant des de %1

en: Calling from private number
ca: S'està cridant des d'un número privat

en: Calling from unknown number
ca: S'està cridant des d'un número desconegut

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Deactivate flight mode and try again from the messaging application.
ca: Desactiveu el mode d'avió i torneu-ho a intentar des de l'aplicació de missatgeria.

en: Decline
ca: Rebutja

en: End + Answer
ca: Finalitza i contesta

en: Hold + Answer
ca: Retenció i resposta

en: I missed your call - can you call me now?
ca: No he pogut contestar - em pots cridar ara?

en: I'll be 20 minutes late.
ca: Arribaré 20 minuts tard.

en: I'm busy at the moment. I'll call later.
ca: Ara mateix tinc faena. Cridaré més tard.

en: I'm busy at the moment. I'll call you later.
ca: Ara mateix estic enfeina. Cridaré més tard.

en: I'm running late, on my way now.
ca: Vaig venint, però arribaré tard.

en: I'm running late. I'm on my way.
ca: Arribo tard. Ja estic venint.

en: Message & decline
ca: Envia un missatge i declina

en: Message from %1
ca: Missatge d'en/na %1

en: No calls made today
ca: Hui no heu fet cap cridada

en: No calls received today
ca: Hui no heu rebut cap cridada

en: No text messages received today
ca: Hui no heu rebut cap missatge de text

en: No text messages sent today
ca: Hui no heu enviat cap missatge de text

en: Ok
ca: D'acord

en: Phone Calls
ca: Cridades de telèfon

en: Please call me back later.
ca: Crida'm més tard.

en: Please, select a SIM card:
ca: Seleccioneu una targeta SIM:

en: Private Number
ca: Númeor privat

en: Private number
ca: Número privat

en: Reply
ca: Resposta

en: Save
ca: Guarda

en: Send
ca: Envia

en: Sorry, I'm still busy. I'll call you later.
ca: Tinc faena, et cridaré més tard

en: Spent <b>%1</b> minutes in calls today
ca: Heu estat <b>%1</b> minuts en cridades hui

en: Telephony Service
ca: Servei de telefonia

en: Telephony Service Approver
ca: Aprovador del servei de telefonia

en: Telephony Service Indicator
ca: Indicador del servei de telefonia

en: The message could not be sent
ca: No s'ha pogut enviar el missatge

en: Try again from the messaging application.
ca: Torneu-ho a intentar per a l'aplicació de missatgeria.

en: Unknown Number
ca: Número desconegut

en: Unknown caller
ca: Número entrant desconegut

en: Unknown number
ca: Número desconegut

en: Unlock your sim card and try again from the messaging application.
ca: Desbloqueu la targeta SIM i torneu-ho a provar des de l'aplicació de missatgeria.

en: View message
ca: Mostra el missatge

en: Voicemail
ca: Bústia de veu

en: Voicemail messages
ca: Missatges de veu
