telephony-service - en to eu translation catalogue (53 entries)

en: %1 missed call | %1 missed calls
eu[0]: dei galdu %1
eu[1]: %1 dei galdu

en: %1 voicemail message | %1 voicemail messages
eu[0]: ahots-mezu %1
eu[1]: %1 ahots-mezu

en: <b>%1</b> calls made today
eu: <b>%1</b> dei egin dituzu gaur

en: <b>%1</b> calls received today
eu: <b>%1</b> dei jaso dituzu gaur

en: <b>%1</b> text messages received today
eu: <b>%1</b> testu-mezu jaso dituzu gaur

en: <b>%1</b> text messages sent today
eu: <b>%1</b> testu-mezu bidali dituzu gaur

en: Accept
eu: Onartu

en: Call back
eu: Itzuli deia

en: Caller number is not available
eu: Deitzailearen zenbakia ez dago eskuragarri

en: Calling from %1
eu: %1 zenbakitik deika

en: Calling from private number
eu: Zenbaki pribatutik deika

en: Calling from unknown number
eu: Zenbaki ezezagunetik deika

en: Cancel
eu: Utzi

en: Deactivate flight mode and try again from the messaging application.
eu: Desaktibatu hegaldi modua eta saiatu berriz mezularitza aplikaziotik.

en: Decline
eu: Baztertu

en: End + Answer
eu: Amaitu + Erantzun

en: Hold + Answer
eu: Itxaron + Erantzun

en: I missed your call - can you call me now?
eu: Zure deia galdu dut - orain berriro deitzerik bai?

en: I'll be 20 minutes late.
eu: 20 minutu berandu iritsiko naiz.

en: I'm busy at the moment. I'll call later.
eu: Orain lanpetuta nago. Deituko dizut geroago.

en: I'm busy at the moment. I'll call you later.
eu: Une honetan lanpetuta nago. Gero deituko dizut.

en: I'm running late, on my way now.
eu: Berandutu egin zait, bidean naiz.

en: I'm running late. I'm on my way.
eu: Berandutu egin zait. Bidean naiz.

en: Message & decline
eu: Mezua bidali eta baztertu

en: Message from %1
eu: %1(r)en mezua

en: No calls made today
eu: Gaur ez duzu deirik egin

en: No calls received today
eu: Gaur ez duzu deirik jaso

en: No text messages received today
eu: Gaur ez duzu testu-mezurik jaso

en: No text messages sent today
eu: Gaur ez duzu testu-mezurik bidali

en: Ok
eu: Ados

en: Phone Calls
eu: Telefono-deiak

en: Please call me back later.
eu: Dei nazazu berriro geroago, mesedez.

en: Please, select a SIM card:
eu: Hautatu SIM txartel bat:

en: Private Number
eu: Zenbaki pribatua

en: Private number
eu: Zenbaki pribatua

en: Reply
eu: Erantzun

en: SMS
eu: SMSa

en: Save
eu: Gorde

en: Send
eu: Bidali

en: Sorry, I'm still busy. I'll call you later.
eu: Sentitzen dut, oraindik lanpetuta nago. Gero deituko dizut.

en: Spent <b>%1</b> minutes in calls today
eu: Gaur <b>%1</b> minutu pasa dituzun deietan

en: Telephony Service
eu: Telefonia-zerbitzua

en: Telephony Service Approver
eu: Telefonia-zerbitzuaren oneslea

en: Telephony Service Indicator
eu: Telefonia-zerbitzuaren adierazlea

en: The message could not be sent
eu: Mezua ezin izan da bidali

en: Try again from the messaging application.
eu: Saiatu berriz mezularitza aplikaziotik.

en: Unknown Number
eu: Zenbaki ezezaguna

en: Unknown caller
eu: Deitzaile ezezaguna

en: Unknown number
eu: Zenbaki ezezaguna

en: Unlock your sim card and try again from the messaging application.
eu: Desblokeatu SIM txartela eta saiatu berriz mezularitza aplikaziotik.

en: View message
eu: Ikusi mezua

en: Voicemail
eu: Ahots-posta

en: Voicemail messages
eu: Ahots-mezuak
