telephony-service - en to my translation catalogue (19 entries)

en: %1 missed call | %1 missed calls
my[0]: %1 လွတ်သွားသောခေါ်ဆိုမှု့

en: %1 voicemail message | %1 voicemail messages
my[0]: %1 အသံ message

en: Accept
my: လက်ခံ

en: Caller number is not available
my: ခေါ်ဆိုသည့်နံပါတ်မှာမရရှိနိုင်ပါ

en: Calling from %1
my: %1 မှခေါ်နေသည်

en: Calling from private number
my: လျှို့ဝှက်နံပါတ်မှခေါ်နေသည်

en: Calling from unknown number
my: မသိရှိသောနံပါတ်မှခေါ်နေသည်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်မည်

en: Decline
my: ငြင်းပယ်

en: I missed your call - can you call me now?
my: ကျွန်ုပ်သင်၏ခေါ်ဆိုမှု့ကိုမကိုင်မိပါ။ အခုပြန်လည်ခေါ်ဆိုနိုင်သလား။

en: I'll be 20 minutes late.
my: ကျွန်ုပ် မိနစ် ၂၀ နောက်ကျမည်

en: I'm busy at the moment. I'll call you later.
my: ကျွန်ုပ်ယခုအလုပ်များနေသည်။နောက်မှ ပြန်လည်ခေါ်ဆိုလိုက်မည်

en: I'm running late. I'm on my way.
my: ကျွန်ုပ်သွားတာနောက်ကျနေပြီ။လမ်းတွင်ရောက်နေပြီ။

en: Phone Calls
my: ဖုန်းခေါ်ဆိုမည်

en: SMS
my: စာတိုပို့စနစ်

en: Save
my: သိမ်းမည်

en: Sorry, I'm still busy. I'll call you later.
my: ဆောရီး၊ အလုပ်များနေသေးသည်။ နောက်မှပြန်ခေါ်လိုက်မည်

en: Unknown caller
my: မသိသောခေါ်ဆိုသူ

en: Voicemail messages
my: အသံနှင့်စာများ
