telephony-service - en to be translation catalogue (66 entries)

en: %1 missed call | %1 missed calls
be[0]: %1 прапушчаны выклік
be[1]: %1 прапушчаныя выклікі
be[2]: %1 прапушчаных выклікаў

en: %1 voicemail message | %1 voicemail messages
be[0]: %1 галасавое паведамленьне
be[1]: %1 галасавых паведамленьня
be[2]: %1 галасавых паведамленьняў

en: <b>%1</b> calls made today
be: <b>%1</b> зыходных выклікаў сёньня

en: <b>%1</b> calls received today
be: <b>%1</b> уваходных выклікаў сёньня

en: <b>%1</b> text messages received today
be: <b>%1</b> атрымана паведамленьняў сёньня

en: <b>%1</b> text messages sent today
be: <b>%1</b> дасланана паведамленьняў сёньня

en: Accept
be: Пацьвердзіць

en: Attachment: %1 audio clip | Attachments: %1 audio clips
be[0]: Дададзены: %1 аўдыя кліп
be[1]: Дададзена: %1 аўдыя кліпа
be[2]: Дададзена: %1 аўдыя кліпаў

en: Attachment: %1 contact | Attachments: %1 contacts
be[0]: Дададзены: %1 кантакт
be[1]: Дададзена: %1 кантакты
be[2]: Дададзена: %1 кантактаў

en: Attachment: %1 file | Attachments: %1 files
be[0]: Дададзены: %1 файл
be[1]: Дададзена: %1 файлы
be[2]: Дададзена: %1 файлаў

en: Attachment: %1 image | Attachments: %1 images
be[0]: Дададзена: %1 выява
be[1]: Дададзеная: %1 выявы
be[2]: Дададзена: %1 выяваў

en: Attachment: %1 video | Attachments: %1 videos
be[0]: Дададзена: %1 відэа
be[1]: Дададзена: %1 відэа
be[2]: Дададзена: %1 відэа

en: Authentication failed. Do you want to review your credentials?
be: Няўдалая аўтэнтыфікацыя. Хочаце праверыць уліковыя дадзеныя?

en: Call back
be: Патэлефанаваць

en: Caller number is not available
be: Нумар абаненту не дасяжны

en: Calling from %1
be: Выклік ад %1

en: Calling from private number
be: Прыватны нумар

en: Calling from unknown number
be: Невядомы нумар

en: Cancel
be: Скасаваць

en: Deactivate flight mode and try again from the messaging application.
be: Адключыце рэжым "Лёту" і паспрабуйце зноўку.

en: Decline
be: Адхіліць

en: End + Answer
be: Скончыць + Адказаць

en: Hold + Answer
be: Утрымліваць + Адказаць

en: I missed your call - can you call me now?
be: Я прапусціў вашае тэлефанаваньне - вы можаце патэлефанаваць зараз?

en: I'll be 20 minutes late.
be: Я спазнюся на 20 хвілін.

en: I'm busy at the moment. I'll call later.
be: У дадзены момант я заняты. Патэлефаную пазьней.

en: I'm busy at the moment. I'll call you later.
be: У дадзены момант часу я заняты. Патэлефаную крыху пазьней.

en: I'm running late, on my way now.
be: Затрымваюся, але еду ж.

en: I'm running late. I'm on my way.
be: Я спазьняюся. Я ўжо ў дарозе.

en: Message & decline
be: Даслаць і адхіліць

en: Message from %1
be: Паведамленьне ад %1

note: TRANSLATORS : %1 is the group name and %2 is the recipient name
en: Message to %1 from %2
be: Паведамленьне  ад %1 для %2

note: TRANSLATORS : %1 is the recipient name
en: Message to group from %1
be: Паведамленне групе ад %1 %1

en: New Group
be: Новая суполка

en: No
be: Не

en: No calls made today
be: Няма зыходных на сёньня

en: No calls received today
be: Няма атрыманых паведамленьняў на сёньня

en: No text messages received today
be: Няма атрыманых паведамленняў сёння

en: No text messages sent today
be: Няма дасланых паведамленьняў на сёньня

en: Ok
be: Добра

en: On [%1]
be: Улучана [%1]

en: Phone Calls
be: Выклікі

en: Please call me back later.
be: Калі ласка, ператэлефануеце мне пазьней.

en: Please, select a SIM card:
be: Калі ласка, абярыце SIM картку:

en: Private number
be: Нумар схаваны

en: Reply
be: Адказаць

en: Save
be: Захаваць

en: Send
be: Даслаць

en: Sorry, I'm still busy. I'll call you later.
be: Прабач, але я ўсё яшчэ заняты. Я патэлефаную табе пазьней

en: Spent <b>%1</b> minutes in calls today
be: Працягласць выклікаў на сёньня: <b>%1b> хвілін

en: Telephony Service
be: Тэлефонныя сервісы

en: Telephony Service Approver
be: Сэрвісы тэлефанаваньня пацьверджаны

en: Telephony Service Indicator
be: Індыкатар службы тэлефанаваньня

en: The message could not be sent
be: Гэтае паведамленьне не можа быць даслана

en: Try again from the messaging application.
be: Паспрабуйце даслаць паведамленьне зноўку.

en: Unknown caller
be: Невядомы выклік

en: Unknown number
be: Невядомы нумар

en: Unlock your sim card and try again from the messaging application.
be: Разблакуйце SIM-картку і паспрабуйце даслаць паведамленьне зноўку.

en: View Group
be: Праглядзець

en: View message
be: Паказаць паведамленьне

en: Voicemail
be: Галасавая пошта

en: Voicemail messages
be: Галасавыя паведамленні

en: Yes
be: Так

en: You joined a new group
be: Ты ўвайшоў(-ла) ў суполку

note: TRANSLATORS : %1 is the group name
en: You joined group %1
be: дадаўся(-лася) да суполкі %1

note: TRANSLATORS : %1 is the group name
en: You joined group %1
be: дадаўся(-лася) да суполкі %1
