noise - en to ka translation catalogue (210 entries)

en: %d second | %d seconds
ka[0]: %d წამი

en: %u minute | %u minutes
ka[0]: %u წუთი

en: %u second | %u seconds
ka[0]: %u წამი

[ctx: minutes and seconds]
note: / Minutes and seconds
en: %s and %s
ka: %s და %s

en: %u day | %u days
ka[0]: %u დღე

en: %u hour | %u hours
ka[0]: %u საათი

[ctx: days, hours and minutes]
note: / days, hours and minutes
en: %s, %s and %s
ka: %s, %s და %s

[ctx: days and hours]
note: / days and hours
en: %s and %s
ka: %s და %s

[ctx: days and minutes]
note: / days and minutes
en: %s and %s
ka: %s და %s

[ctx: hours and minutes]
note: / hours and minutes
en: %s and %s
ka: %s და %s

en: New playlist
ka: ახალი დასაკრავი სია

en: Export Playlist
ka: დასაკრავი სიის გატანა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Save
ka: შენახვა

en: MPEG Version 3.0 Extended (*.m3u)
ka: MPEG ვერსია 3.0 გაფართოებული (*.m3u)

en: Shoutcast Playlist Version 2.0 (*.pls)
ka: Shoutcast დასაკრავი სია 2.0 ვერსია (*.pls)

en: Playlist
ka: დასაკრავი სია

en: Import %s
ka: %s-ს შემოტანა

en: Open
ka: გახსნა

en: Unrecognized playlist file. Import failed.
ka: ამოუცნობი დასაკრავი სიის ფაილი. შემოტანა ჩაიშალა.

en: Flat
ka: ბრტყელი

en: Classical
ka: კლასიკური

en: Club
ka: კლუბური

en: Dance
ka: საცეკვაო

en: Full Bass
ka: სრული ბასი

en: Full Treble
ka: სრული დისკანტი

en: Full Bass + Treble
ka: სრული ბასი + დისკანტი

en: Headphones
ka: ყურსასმენები

en: Large Hall
ka: დიდი დარბაზი

en: Live
ka: ცოცხალი

en: Party
ka: წვეულება

en: Pop
ka: პოპი

en: Reggae
ka: რეგი

en: Rock
ka: როკი

en: Soft
ka: ნაზი

en: Ska
ka: სკა

en: Soft Rock
ka: ნაზი როკი

en: Techno
ka: ტექნო

en: Importing <b>$NAME</b> by <b>$ARTIST</b> to library…
ka: მიმდინარეობს ბიბლიოთეკაში სიმღერის <b>$NAME</b> მომღერლისგან <b>$ARTIST</b> შემოტანა…

note: / Used for unknown titles, artists, or album names.
en: Unknown
ka: უცნობი

note: / Please keep $NAME and $ALBUM, they will be replaced by their values
en: $NAME on $ALBUM
ka: $NAME ალბომში $ALBUM

note: / Please keep $NAME and $ARTIST, they will be replaced by their values
en: $NAME by $ARTIST
ka: $NAME მომღერლისგან $ARTIST

note: / Please keep $NAME, $ARTIST and $ALBUM, they will be replaced by their values
en: $NAME by $ARTIST on $ALBUM
ka: $NAME მომღერლისგან $ARTIST ალბომში $ALBUM

[ctx: Name of the playlist]
en: Queue
ka: რიგი

en: Cancelling…
ka: უქმდება...

en: Device operation has been cancelled and will stop after this media.
ka: მოწყობილობის ოპერაცია გაუქმდა და ამ მედიის შემდეგ შეჩერდება.

en: OK
ka: კარგი

en: No External Songs
ka: გარე სიმღერები არაა

en: Device Name:
ka: მოწყობილობის სახელი:

en: Device Name
ka: მოწყობილობის სახელი

en: Music
ka: მუსიკა

en: All Music
ka: ყველა მუსიკა

en: Device is already doing an operation.
ka: მოწყობილობა უკვე ანცხორციელებს ოპერაციას.

en: Updating playlist. Please wait.
ka: დასაკრავი სია ნახლდება. გთხოვთ მოიცადოთ.

en: Edit Smart Playlist
ka: ჭკვიანი დასაკრავი სიის რედაქტირება

en: No media
ka: მედია არაა

en: Get Some Tunes
ka: მოიძიეთ ჰანგები

en: Add music to your library.
ka: დაამატეთ მუსიკა თქვენს ბიბლიოთეკაში

en: Import Music
ka: მუსიკის შემოტანა

en: Import music from a source into your library.
ka: წყაროდან მუსიკის შემოტანა თქვენს ბიბლიოთეკაში.

en: Change Music Folder
ka: მუსიკის საქაღალდის შეცვლა

en: Load music from a folder, a network or an external disk.
ka: ჩატვირთეთ მუსიკა საქღალდიდან, ქსელიდან ან გარე დისკიდან.

en: Import your Music
ka: შემოიტანეთ თქვენი მუსიკა

en: Select Music Folder
ka: აირჩიეთ მუსიკის საქაღალდე

en: No Songs Found.
ka: სიმღერები ვერ მოიძებნა.

en: %i track | %i tracks
ka[0]: %i სიმღერა

en: %u song | %u songs
ka[0]: %u სიმღერა

en: Never
ka: არასოდეს

en: Autosize Columns
ka: სვეტების ავტომატური ზომა

[ctx: List column title]
en: Track
ka: სიმღერა

[ctx: List column title]
en: Title
ka: სათაური

[ctx: List column title]
en: Length
ka: ხანგრძლივობა

[ctx: List column title]
en: Artist
ka: შემსრულებელი

[ctx: List column title]
en: Album
ka: ალბომი

[ctx: List column title]
en: Album Artist
ka: ალბომის შემსრულებელი

[ctx: List column title]
en: Composer
ka: კომპოზიტორი

[ctx: List column title]
en: Genre
ka: ჟანრი

[ctx: List column title]
en: Year
ka: წელი

[ctx: List column title]
en: Grouping
ka: დაჯგუფება

[ctx: List column title]
en: Bitrate
ka: ბიტური სიჩქარე

[ctx: List column title]
en: Rating
ka: შეფასება

[ctx: List column title]
en: Plays
ka: დაკვრები

[ctx: List column title]
en: Skips
ka: გამოტოვებები

[ctx: List column title]
en: Date Added
ka: დამატების თარიღი

[ctx: List column title]
en: Last Played
ka: ბოლო დაკვრა

[ctx: List column title (file location)]
en: Location
ka: მდებარეობა

[ctx: List column title]
en: File Size
ka: ფაილის ზომა

en: Remove from Library
ka: ბიბლიოთეკიდან ამოღება

en: Remove from Queue
ka: რიგიდან ამოღება

en: Remove from Device
ka: მოწყობილობიდან ამოღება

en: Scroll to Current Song
ka: მიმდინარე სიმღერაზე გადაადგილება

en: Edit Song Info
ka: სიმღერის ინფორმაციის რედაქტირება

en: Show in File Browser
ka: ფაილების ბრაუზერში ჩვენება

en: Other actions
ka: სხვა მოქმედებები

[ctx: Action item (verb)]
en: Queue
ka: რიგში ჩაყენება

en: Add to Playlist
ka: დასაკრავ სიაში დამატება

en: Remove Song
ka: სიმღერის ამოღება

en: Import to Library
ka: ბიბლიოთეკაში შემოტანა

en: New Playlist…
ka: ახალი დასაკრავი სია...

en: Import %i song | Import %i songs
ka[0]: %i სიმღერის შემოტანა

note: / Sample string used to measure the ideal size of the Title, Artist, / Album, Album Artist, Composer, Genre, and Grouping columns in the / list view. It's *never* displayed in the user interface. The translated / string should have a reasonable length, similar to the average length / of a song title
en: Sample List String
ka: ნიმუში რიგი სიისთვის

en: Genres
ka: ჟანრები

en: Artists
ka: შემსრულებლები

en: Albums
ka: ალბომები

en: Years
ka: წლები

en: Ratings
ka: შეფასებები

en: Composers
ka: კომპოზიტორები

en: Groupings
ka: დაჯგუფებები

en: Automatic
ka: ავტომატური

en: On Left
ka: მარცხნივ

en: On Top
ka: მაღლა

en: Unrated
ka: შეუფასებელი

en: %i Star | %i Stars
ka[0]: %i ვარსკვლავი

en: All Genres
ka: ყველა ჟანრი

en: All %i Genres
ka: ყველა %i ჟანრი

en: No Genres
ka: ჟანრები არაა

en: All Artists
ka: ყველა შემსრულებელი

en: All %i Artists
ka: ყველა %i შემსრულებელი

en: No Artists
ka: შემსრულებელი არაა

en: All Albums
ka: ყველა ალბომი

en: All %i Albums
ka: ყველა %i ალბომი

en: No Albums
ka: ალბომები არაა

en: All Years
ka: ყველა წელი

en: All %i Years
ka: ყველა %i წელი

en: No Years
ka: წლები არაა

en: All Ratings
ka: ყველა შეფასებები

en: No Ratings
ka: შეფასებები არაა

en: All Groupings
ka: ყველა დაჯგუფებები

en: All %i Groupings
ka: ყველა %i დაჯგუფებები

en: No Groupings
ka: დაჯგუფებები არაა

en: All Composers
ka: ყველა კომპოზიტორი

en: All %i Composers
ka: ყველა %i კომპოზიტორი

en: No Composers
ka: კომპოზიტორები არაა

[ctx: Title format used on Album View Popup: $ALBUM by $ARTIST]
en: %s by %s
ka: %s მომღერლისგან %s

en: _Cancel
ka: _გაუქმება

en: _Open
ka: გ_ახსნა

en: Image files
ka: სურათის ფაილები

en: No Albums Found.
ka: ალბომები ვერ მოიძებნა.

en: %u album | %u albums
ka[0]: %u ალბომი

en: Rename
ka: გადარქმევა

en: Remove
ka: ამოღება

en: Export…
ka: გატანა...

en: Edit…
ka: რედაქტირება...

en: Save as Playlist
ka: დასაკრავ სიად შენახვა

en: New Playlist
ka: ახალი დასაკრავი სია

en: New Smart Playlist
ka: ახალი ჭკვიანი დასაკრავი სია

en: Sync
ka: სინქრონიზაცია

en: Import Playlists
ka: დასაკრავი სიების შემოტანა

en: Library
ka: ბიბლიოთეკა

en: Devices
ka: მოწყობილობები

en: Network
ka: ქსელი

en: Playlists
ka: დასაკრავი სიები

en: Enable Repeat
ka: გამეორების ჩართვა

en: Song
ka: სიმღერა

en: Repeat Song
ka: სიმღერის გამეორება

en: Album
ka: ალბომი

en: Repeat Album
ka: ალბომის გამეორება

en: Artist
ka: შემსრულებელი

en: Repeat Artist
ka: შემსრულებლის გამოეორება

en: All
ka: ყველა

en: Disable Repeat
ka: გამეორების გამორთვა

en: Enable Shuffle
ka: არევის ჩართვა

en: Disable Shuffle
ka: არევის გამორთვა

en: Add Playlist
ka: დასაკრავი სიის დამატება

en: Add Smart Playlist
ka: ჭკვიანი დასაკრავი სიის დამატება

en: Hide
ka: დამალვა

en: Show Info Panel
ka: ინფორმაციის პანელის ჩვენება

en: Show
ka: ჩვენება

en: Hide Info Panel
ka: ინფორმაციის პანელის დამალვა

en: Save preset
ka: დამზადებულის შენახვა

en: View as Albums
ka: ალბომებად ჩვენება

en: View as List
ka: სიად ჩვენება

en: View in Columns
ka: სვეტებად ჩვენება

en: Free
ka: თავისუფალი

en: Import to Library…
ka: ბიბლიოთეკაში შემოტანა...

en: Preferences
ka: პარამეტრები

en: Previous
ka: წინა

en: Play
ka: დაკვრა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Search Music
ka: მოძებნეთ მუსიკა

en: No songs in Queue
ka: რიგში სიმღერები არაა

en: To add songs to the queue, use the <b>secondary click</b> on an item and choose <b>Queue</b>. When a song finishes, the queued songs will be played first before the next song in the currently playing list.
ka: სიმღერების რიგში დასამატებლად, სასურველი სიმღერას დააწკაპუნეთ <b>მარჯვენა ღილაკით</b> და აირჩიეთ <b>რიგი</b>. როდესაც სიმღერა დასრულდება მიმდინარე დასაკრავი სიიდან მომდევნო სიმღერის ნაცვლად ჩაირთვება რიგში ჩაყენებული სიმღერა.

en: No songs in History
ka: ისტორიაში სიმღერები არაა

en: After a part of a song has been played, it is added to the history list.
    You can use this list to see all the songs you have played during the current session.
ka: სიმღერის ნაწილის დაკვრის შემდეგ, ის ისტორიის სიაში დაემატება.
    თქვენ ამ სიის მეშვეობით შეგიძლიათ ნახოთ მიმდინარე სესიის განმავლობაში დაკრული სიმღერები.

en: Pause
ka: დაპაუზება

en: Importing music from %s…
ka: მიმდინარეობს მუსიკის შემოტანა %s-დან...

en: Adding files to library…
ka: მიმდინარეობს ბიბლიოთეკაში ფაილების დამატება...

en: <b>Importing</b> music to library…
ka: მიმდინარეობს ბიბლიოთეკაში ფაილების <b>შემოტანა</b>…

en: All music files are already in your library
ka: ყველა მუსიკალური ფაილი უკვე თქვენს ბიბლიოთეკაშია

en: No files were imported.
ka: ფაილები არ შემოტანილა.

en: Rescanning music for changes. This may take a while…
ka: მუსიკის სკანირება ცვლილებებზე. ამას შესაძლოა დიდი დრო დასჭირდეს...

en: Added to your queue:
ka: დაემატა თქვენს სიაში:

en: %d Track | %d Tracks
ka[0]: %d სიმღერა

en: Favorite Songs
ka: საყვარელი სიმღერები

en: Recently Added
ka: ახლახან დამატებული

en: Recent Favorites
ka: ბოლო საყვარლები

en: Never Played
ka: არასდროს დაკრულები

en: Over Played
ka: ბევრჯერ დაკრულები

en: Not Recently Played
ka: არა-ახლახან დაკრულები

en: History
ka: ისტორია

en: Import Complete
ka: შემოტანა დასრულებულია

en: %s has imported your library.
ka: %s შემოტანილია თქვენს ბიბლიოთეკაში.

en: <b>Copying</b> files to <b>Music Folder</b>…
ka: მიმდინარეობს ფაილების <b>კოპირება</b> <b>მუსიკის საქაღალდეში<b>...

en: Move to Trash
ka: ნაგავში გადატანა

en: Name of Playlist
ka: დასაკრავი სიის სახელი

en: Rules
ka: წესები

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Playlist Title
ka: დასაკრავი სიის სათაური

en: Ignore
ka: უგულებელყოფა

en: Similar
ka: მსგავსი
