ubuntu-calendar-app - en to lo translation catalogue (25 entries)

note: TRANSLATORS: this is a time formatting string, see http://qt-project.org/doc/qt-5.0/qtqml/qml-qtquick2-date.html#details for valid expressions
en: hh:mm
lo: ມມ:ນນ

en: Add invite
lo: ເພີ່ມເຊີນ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: People
lo: ຄົນ

en: Create event
lo: ສ້າງໂອກາດ

en: Add event name
lo: ເພີ່ມຊື່ໂອກາດ

en: to
lo: ເຖີງ

en: Location & People
lo: ສະຖານທີ່ ແລະ ປະຊາຊົນ

en: Add Location
lo: ເພີ່ມສະຖານທີ່

en: Invite People
lo: ເຊີນຄົນ

en: Error
lo: ຜິດພາດ

en: OK
lo: ຕົກລົງ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: End time can't be before start time
lo: ເວລາສຸດທ້າຍບໍ່ສາມາດຈະໃຊ້ເວລາກ່ອນຈະເລີ່ມຕົ້ນ

en: Time
lo: ເວລາ

en: Hour
lo: ຊົ່ວໂມງ

en: Minute
lo: ນາທີ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: New Event
lo: ໂອກາດໄໝ່

en: Today
lo: ວົນນີ້

en: Year
lo: ປີ

en: Month
lo: ເດືອນ

en: Week
lo: ອາທິດ

en: Day
lo: ວັນ

en: Calendar
lo: ປະຕິທິນ
