ubuntu-calendar-app - en to ms translation catalogue (23 entries)

en: Add invite
ms: Tambah jemputan

en: Edit
ms: Sunting

en: People
ms: Individu

en: Create event
ms: Cipta peristiwa

en: Add event name
ms: Tambah nama peristiwa

en: to
ms: kepada

en: Location & People
ms: Lokasi & Individu

en: Add Location
ms: Tambah Lokasi

en: Invite People
ms: Jemput Individu

en: Error
ms: Ralat

en: Save
ms: Simpan

en: End time can't be before start time
ms: Masa tamat tidak boleh lebih awal dari masa mula

en: Time
ms: Masa

en: Hour
ms: Jam

en: Minute
ms: Minit

en: Cancel
ms: Batal

en: New Event
ms: Peristiwa Baru

en: Today
ms: Hari ini

en: Year
ms: Tahun

en: Month
ms: Bulan

en: Week
ms: Minggu

en: Day
ms: Hari

en: Calendar
ms: Kalendar
