ubuntu-calendar-app - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Add invite
sr: Додај позивницу

en: Edit
sr: Уреди

en: People
sr: Особе

en: Create event
sr: Направи догађај

en: Add event name
sr: Додај назив догађаја

en: Add Location
sr: Додај место

en: Invite People
sr: Позови људе

en: Save
sr: Сачувај

en: New Event
sr: Нови догађај

en: Calendar
sr: Календар
