ubuntu-calendar-app - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Today
bg: Днес

en: Cancel
bg: Отмени

en: Delete
bg: Изтрий

en: Edit Event
bg: Редактирай събитието

en: New Event
bg: Ново събитие

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Start
bg: Старт

en: End
bg: Край

en: Location
bg: Местоположение

en: Guests
bg: Гости

en: Save
bg: Съхрани

en: End time can't be before start time
bg: Времето за край не може да бъде преди времето за начало

en: Error
bg: Грешка

en: Event Name
bg: Име на събитието

en: Description
bg: Описвание

en: Calendar
bg: Календар

en: Year
bg: Година

en: Month
bg: Месец

en: Week
bg: Седмица

en: Day
bg: Ден
