ubuntu-calendar-app - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Add invite
sv: Lägg till inbjudan

en: Edit
sv: Redigera

en: People
sv: Personer

en: Create event
sv: Skapa händelse

en: Add event name
sv: Lägg till namn på händelse

en: to
sv: till

en: Location & People
sv: Plats & Person

en: Add Location
sv: Lägg till plats

en: Invite People
sv: Bjud in personer

en: Save
sv: Spara

en: New Event
sv: Ny händelse

en: Calendar
sv: Kalender
