ubuntu-calendar-app - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Edit
nl: Bewerken

en: End time can't be before start time
nl: Eindtijd kan niet voor begintijd zijn

en: New Event
nl: Nieuwe gebeurtenis

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Save
nl: Opslaan

en: Error
nl: Fout

en: Time
nl: Tijd

en: Hour
nl: Uur

en: Minute
nl: Minuut

en: Today
nl: Vandaag

en: Year
nl: Jaar

en: Month
nl: Maand

en: Day
nl: Dag

en: Calendar
nl: Agenda
