ubuntu-ui-extras - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Include location
it: Includi posizione

en: Post
it: Pubblica

en: There was a problem uploading your photo
it: Si è verificato un problema durante il caricamento della foto

en: Your photo has been uploaded
it: La foto è stata caricata
