dialer-app - en to lo translation catalogue (15 entries)

en: Add to existing contact
lo: ເພີ່ມໃສ່ສາຍພົວພັນທີມີເເລ້ວ

en: Call log
lo: ຂໍ້ມູນໂທເຂົ້າ

en: Contacts
lo: ສາຍພົວພັນ

en: Create new contact
lo: ສ້າງສາຍພົວພັນໃໝ່

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Dialer
lo: ຕົວໂທ

en: Dialer App
lo: ໂປຣເເກຣມຕົວໂທ

en: Dialer application
lo: ໂປຣເເກຣມຕົວໂທ

en: Enter a number
lo: ປ້ອນເລກໂທ

en: Keypad
lo: ກະດານ

en: Today
lo: ວັນນີ້

en: Unknown
lo: ບໍ່ຮູ້

en: Voicemail
lo: ບັນຖຶກສຽງໂທ

en: Yesterday
lo: ມື້ວານນີ້

en: calling
lo: ກໍາລັງໂທ
