plank - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Stupidly simple.
bs: Glupavo jednostavan.

en: _Keep in Dock
bs: Zadrži na doku

en: _Close All
bs: Zatvori sve

en: _Close
bs: _Zatvori

en: _Open in File Browser
bs: Otvori u pretraživaču datoteka

en: _Open
bs: Otvori

en: Open Containing _Folder
bs: Otvori sadržajni direktorij

en: Get _Help Online...
bs: Dobij pomoć na internetu...

en: _Translate This Application...
bs: Prevedi ovu aplikaciju...

en: Preferences
bs: Postavke
