plank - en to ca translation catalogue (51 entries)

en: Stupidly simple.
ca: Estúpidament simple.

en: Plank is meant to be the simplest dock on the planet. The goal is to provide just what a dock needs and absolutely nothing more.
ca: El Plank pretèn ser el dock més simple del planeta. El seu objectiu és proporcionar allò que un dock necessita, i cap altra cosa més.

en: It is, however, a library which can be extended to create other dock programs with more advanced features. Thus, Plank is the underlying technology for Docky (starting in version 3.0.0) and aims to provide all the core features while Docky extends it to add fancier things like Docklets, painters, settings dialogs, etc.
ca: No obstant això, es tracta d'una llibreria que es pot extendre per tal de crear altres programes acoblats amb característiques més avançades. Així doncs, el Plank és la tecnología subjacent per al Docky (a partir de la versió 3.0.0), i té com a objectiu proporcionar totes les característiques bàsiques, mentre que el Docky esten aquestes per incorporar coses més elegants com Docklets, pintors, quadres de diàleg d'ajustos, etc.

en: Theme:
ca: Tema:

en: Position:
ca: Posició:

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Top
ca: Dalt

en: Bottom
ca: Baix

en: Alignment:
ca: Alineament:

en: Fill
ca: Omple

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Fi

en: Center
ca: Al centre

en: On Primary Display:
ca: A la pantalla principal:

en: Offset in percent from the center of the screen-edge
ca: Desplaçament en percentatge des del centre de la vora de la pantalla

en: Icon Alignment:
ca: Alineació de les icones:

en: Icon Size:
ca: Mida de les icones:

en: Icon Zoom:
ca: Escala de les icones:

en: Appearance
ca: Aparença

en: Intellihide
ca: Ocultació intel·ligent

en: Autohide
ca: Ocultació automàtica

en: Dodge maximized window
ca: Evita les finestres maximitzades

en: Window Dodge
ca: Esquiva les finestres

en: Dodge active window
ca: Evadeix la finestra activa

en: Hide Dock
ca: Oculta el dock

en: Hide Delay:
ca: Retard en l'ocultació:

en: Delay in ms before hiding the dock
ca: Retard en milisegons abans d'amagar el dock

en: Unhide Delay:
ca: Retard en mostrar:

en: Delay in ms before showing the dock
ca: Retard en milisegons abans de mostrar el dock

en: Pressure Reveal:
ca: Pressió per mostrar:

en: Item Management
ca: Gestió d'elements

en: Show Unpinned:
ca: Mostra elements desancorats:

en: Restrict to Workspace:
ca: Restingeix a l'àrea de treball:

en: Lock Icons:
ca: Bloca les icones:

en: Automatic Pinning:
ca: Ancora automàticament:

en: Show Item for Dock:
ca: Mostra l'element del Dock:

en: Behaviour
ca: Comportament

en: Docklets
ca: Miniaplicacions

en: Drop to add to dock
ca: Deixa anar per afegir al dock

en: _Keep in Dock
ca: _Ancora al dock

en: _Close All
ca: Tan_ca-ho tot

en: _Close
ca: _Tanca

en: Drop to open with %s
ca: Deixa anar per obrir amb %s

en: _Open in File Browser
ca: _Obre al navegador de fitxers

en: _Open
ca: _Obre

en: Open Containing _Folder
ca: Obre la _carpeta contenidora

en: Drop applications or files here
ca: Deixa aplicacions o fitxers aqui

en: Get _Help Online...
ca: Obteniu _ajuda en línia…

en: _Translate This Application...
ca: _Traduïu aquesta aplicació…

en: Preferences
ca: Preferències
