plank - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Stupidly simple.
eo: Stulte simple.

en: Position:
eo: Pozicio:

en: Left
eo: Maldekstre

en: Right
eo: Dekstre

en: Top
eo: Supre

en: Bottom
eo: Malsupre

en: Fill
eo: Plenigi

en: Start
eo: Starto

en: End
eo: Fino

en: Center
eo: Centro

en: Appearance
eo: Aspekto

en: _Keep in Dock
eo: Manteni en do_ko

en: _Close All
eo: _Fermi ĉiujn

en: _Close
eo: _Fermi

en: _Open in File Browser
eo: Malfermi en d_osierretumilo

en: _Open
eo: _Malfermi

en: Open Containing _Folder
eo: Mal_fermi enhavantan dosierujon

en: Drop applications or files here
eo: Demeti aplikaĵojn aŭ dosierojn ĉi tien

en: Get _Help Online...
eo: Obteni _helpon interrete

en: _Translate This Application...
eo: _Traduki ĉi tiun aplikaĵon...

en: Preferences
eo: Agordoj
