plank - en to hr translation catalogue (27 entries)

en: Stupidly simple.
hr: Neviđeno jednostavan

en: Theme:
hr: Tema:

en: Position:
hr: Položaj:

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desno

en: Top
hr: Gore

en: Bottom
hr: Dolje

en: Alignment:
hr: Poravnanje:

en: Fill
hr: Popuni

en: Start
hr: Početak

en: End
hr: Kraj

en: Center
hr: Sredina

en: Icon Alignment:
hr: Poravnanje ikona:

en: Icon Size:
hr: Veličina ikone:

en: Appearance
hr: Izgled

en: Autohide
hr: Automatsko skrivanje

en: Window Dodge
hr: Izbjegavanje Prozora

en: Drop to add to dock
hr: Ispustite da biste dodali na dok

en: _Keep in Dock
hr: _Zadrži u Docku

en: _Close All
hr: _Zatvori sve

en: _Close
hr: _Zatvori

en: _Open in File Browser
hr: _Otvori u Pregledniku datoteka

en: _Open
hr: _Otvori

en: Open Containing _Folder
hr: Otvori sadržajnu _mapu

en: Get _Help Online...
hr: Potraži_Pomoć na mreži

en: _Translate This Application...
hr: _Prevedi ovu aplikaciju...

en: Preferences
hr: Postavke
