plank - en to nl translation catalogue (49 entries)

en: Stupidly simple.
nl: Belachelijk eenvoudig.

en: Plank is meant to be the simplest dock on the planet. The goal is to provide just what a dock needs and absolutely nothing more.
nl: Plank is bedoeld als het simpelste dock op aarde. Het doel is om slechts een dock te zijn, niet meer en niet minder.

en: It is, however, a library which can be extended to create other dock programs with more advanced features. Thus, Plank is the underlying technology for Docky (starting in version 3.0.0) and aims to provide all the core features while Docky extends it to add fancier things like Docklets, painters, settings dialogs, etc.
nl: Het is echter ook een bibliotheek die uitgebreid kan worden met andere dock-toepassingen met meer geavanceerde opties. Plank is dus de onderliggende technologie voor Docky (zal starten in versie 3.0.0) en zal voor al de kernfuncties zorgen terwijl Docky extra dingen toe kan voegen zoals docklets, kleuropties, instellingendialoog, enz.

en: Theme:
nl: Thema:

en: Position:
nl: Positie:

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Top
nl: Bovenaan

en: Bottom
nl: Onderaan

en: Alignment:
nl: Uitlijning:

en: Fill
nl: Passend maken

en: End
nl: Einde

en: Center
nl: MIdden

en: On Primary Display:
nl: Op primair beeldscherm:

en: Offset in percent from the center of the screen-edge
nl: Verschuiving in percentage vanaf het middelpunt van de rand van het scherm

en: Icon Alignment:
nl: Pictogramuitlijning:

en: Icon Size:
nl: Pictogramgrootte:

en: Icon Zoom:
nl: Pictogram vergroten:

en: Appearance
nl: Weergave

en: Intellihide
nl: Intelligent verbergen

en: Autohide
nl: Automatisch verbergen

en: Dodge maximized window
nl: Gemaximaliseerde vensters ontwijken

en: Window Dodge
nl: Ontwijk vensters

en: Dodge active window
nl: Ontwijk actief venster

en: Hide Dock
nl: Dock verbergen

en: Hide Delay:
nl: Vertraging voor het verbergen:

en: Delay in ms before hiding the dock
nl: Pauze in ms voor het dock verborgen wordt

en: Unhide Delay:
nl: Vertraging voor het verschijnen:

en: Delay in ms before showing the dock
nl: Aantal milliseconden waarna het dock tevoorschijn komt

en: Pressure Reveal:
nl: Drukgevoeligheid:

en: Item Management
nl: Itembeheer

en: Show Unpinned:
nl: Niet vastgezette toepassingen tonen:

en: Restrict to Workspace:
nl: Beperken tot één werkblad:

en: Lock Icons:
nl: Pictogrammen vastzetten:

en: Automatic Pinning:
nl: Automatisch vastzetten op het dock:

en: Show Item for Dock:
nl: Icoon voor dock tonen:

en: Behaviour
nl: Gedrag

en: Drop to add to dock
nl: Laat de muis los om aan het dock toe te voegen

en: _Keep in Dock
nl: _Vastzetten in dock

en: _Close All
nl: Alles sl_uiten

en: _Close
nl: Sl_uiten

en: Drop to open with %s
nl: Laat los om met %s te openen

en: _Open in File Browser
nl: In bestandsbeheer _openen

en: _Open
nl: _Openen

en: Open Containing _Folder
nl: Bovenliggende _map openen

en: Drop applications or files here
nl: Sleep toepassingen of bestanden hiernaartoe

en: Get _Help Online...
nl: Online _hulp vragen…

en: _Translate This Application...
nl: Deze toepassing ver_talen…

en: Preferences
nl: Voorkeuren
