plank 0.1.0 - en to pl translation catalogue (51 entries)

en: Stupidly simple.
pl: Idiotycznie prosty.

en: Plank is meant to be the simplest dock on the planet. The goal is to provide just what a dock needs and absolutely nothing more.
pl: Zamierzeniem Planka jest bycie najprostszym dokiem na świecie. Jego celem jest dostarczenie tego, czego potrzebujesz w doku i nic ponadto.

en: It is, however, a library which can be extended to create other dock programs with more advanced features. Thus, Plank is the underlying technology for Docky (starting in version 3.0.0) and aims to provide all the core features while Docky extends it to add fancier things like Docklets, painters, settings dialogs, etc.
pl: Pomimo tego, jest to także biblioteka, która umożliwia tworzenie innych programów dokujących o zaawansowanych możliwościach. I tak, Plank obecny jest w Docky (począwszy od wersji 3.0.0) i obsługuje wszystkie jego podstawowe funkcje, podczas gdy Docky zajmuje się bardziej wymyślnymi sprawami, takimi jak obsługa dokletów, drukarek, okien z ustawieniami itd.

en: Theme:
pl: Motyw:

en: Position:
pl: Położenie:

en: Left
pl: Po lewej

en: Right
pl: Po prawej

en: Top
pl: Na górze

en: Bottom
pl: Na dole

en: Alignment:
pl: Wyrównanie:

en: Fill
pl: Wypełnienie

en: Start
pl: Początek

en: End
pl: Koniec

en: Center
pl: Wyśrodkowanie

en: On Primary Display:
pl: Na głównym ekranie:

en: Offset in percent from the center of the screen-edge
pl: Przesunięcie w procentach od środka krawędzi ekranu

en: Icon Alignment:
pl: Wyrównanie ikon:

en: Icon Size:
pl: Rozmiar ikon:

en: Icon Zoom:
pl: Powiększanie ikon:

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Intellihide
pl: Inteligentne ukrywanie

en: Autohide
pl: Automatyczne ukrywanie

en: Dodge maximized window
pl: Unikaj zmaksymalizowanych okien

en: Window Dodge
pl: Unikanie Okna

en: Dodge active window
pl: Unikaj aktywnego okna

en: Hide Dock
pl: Ukryj dok

en: Hide Delay:
pl: Opóźnienie ukrycia:

en: Delay in ms before hiding the dock
pl: Opóźnienie w milisekundach przed ukryciem doku

en: Unhide Delay:
pl: Opóźnienie wyświetlenia:

en: Delay in ms before showing the dock
pl: Opóźnienie w milisekundach przed wyświetleniem doku

en: Pressure Reveal:
pl: Odsłonięcie pod naciskiem:

en: Item Management
pl: Zarządzanie elementami

en: Show Unpinned:
pl: Pokaż nieprzypięte:

en: Restrict to Workspace:
pl: Ogranicz do obszaru roboczego:

en: Lock Icons:
pl: Zablokuj ikony:

en: Automatic Pinning:
pl: Automatyczne przypinanie:

en: Show Item for Dock:
pl: Pokaż element dla doku:

en: Behaviour
pl: Zachowanie

en: Docklets
pl: Docklety

en: Drop to add to dock
pl: Upuść, aby dodać do doku

en: _Keep in Dock
pl: _Przechowywanie aktywatora

en: _Close All
pl: Za_mknij wszystkie

en: _Close
pl: Za_mknij

en: Drop to open with %s
pl: Upuść, aby otworzyć poprzez %s

en: _Open in File Browser
pl: _Otwórz w menedżerze plików

en: _Open
pl: _Uruchom

en: Open Containing _Folder
pl: Otwórz katalog _docelowy

en: Drop applications or files here
pl: Upuść tutaj programy lub pliki

en: Get _Help Online...
pl: Uzyskaj p_omoc online...

en: _Translate This Application...
pl: _Przetłumacz ten program...

en: Preferences
pl: Preferencje
