plank - en to sl translation catalogue (30 entries)

en: Stupidly simple.
sl: Bedasto preprost.

en: Theme:
sl: Tema:

en: Position:
sl: Položaj:

en: Left
sl: Levo

en: Right
sl: Desno

en: Top
sl: Na vrhu

en: Bottom
sl: Na dnu

en: Alignment:
sl: Poravnava:

en: Fill
sl: Zapolni

en: Start
sl: Začetek

en: End
sl: Konec

en: Center
sl: Sredinsko

en: On Primary Display:
sl: Na primarnem zaslonu:

en: Icon Size:
sl: Velikost ikon:

en: Appearance
sl: Videz

en: Intellihide
sl: Inteligentno skrivanje

en: Autohide
sl: Samodejno skrivanje

en: Window Dodge
sl: Izogibanje oknom

en: Behaviour
sl: Obnašanje

en: Drop to add to dock
sl: Spustite za dodajanje na sidrišče

en: _Keep in Dock
sl: _Zasidraj

en: _Close All
sl: Zapri _vse

en: _Close
sl: _Zapri

en: Drop to open with %s
sl: Spusti za odpiranje z %s

en: _Open in File Browser
sl: Odpri v _brskalniku datotek

en: _Open
sl: _Odpri

en: Open Containing _Folder
sl: Odpri mapo z _datoteko

en: Get _Help Online...
sl: Poišči _pomoč na spletu

en: _Translate This Application...
sl: Pr_evedi to aplikacijo

en: Preferences
sl: Možnosti
