plank - en to tr translation catalogue (51 entries)

en: Stupidly simple.
tr: Son derece basit.

en: Plank is meant to be the simplest dock on the planet. The goal is to provide just what a dock needs and absolutely nothing more.
tr: Plank, gezegendeki en basit dock demektir. Hedefi, bir docktan beklediğiniz tüm ihtiyaçları karşılamaktır, fazlası değil.

en: It is, however, a library which can be extended to create other dock programs with more advanced features. Thus, Plank is the underlying technology for Docky (starting in version 3.0.0) and aims to provide all the core features while Docky extends it to add fancier things like Docklets, painters, settings dialogs, etc.
tr: Ancak, daha gelişmiş özelliklerle başka dock programları oluşturabilecek genişletilebilir bir kütüphanedir de. Bu yüzden Plank, Docky'nin (sürüm 3.0.0'dan itibaren) altında yatan teknolojidir ve Docky'nin Docklets, resimler, ayarlar, iletişim kutuları gibi süslü tüm temel özelliklerini karşılamayı amaçlar.

en: Theme:
tr: Tema:

en: Position:
tr: Yer :

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Top
tr: Üst

en: Bottom
tr: Alt

en: Alignment:
tr: Hizalama:

en: Fill
tr: Doldur

en: Start
tr: Başla

en: End
tr: Bitir

en: Center
tr: Orta

en: On Primary Display:
tr: Ana Ekranda:

en: Offset in percent from the center of the screen-edge
tr: Ekran merkezine olan uzaklık

en: Icon Alignment:
tr: Simge Hizası:

en: Icon Size:
tr: Simge Boyutu:

en: Icon Zoom:
tr: Simgeleri Yaklaştır:

en: Appearance
tr: Görünüm

en: Intellihide
tr: Akıllı Gizlenme

en: Autohide
tr: Otomatik Gizlenme

en: Dodge maximized window
tr: Büyütülmüş pencerede yana çekil

en: Window Dodge
tr: Pencere Çekilmesi

en: Dodge active window
tr: Pencere atlatmayı aktifleştir

en: Hide Dock
tr: Dock'u Gizle

en: Hide Delay:
tr: Gizlenme Süresi:

en: Delay in ms before hiding the dock
tr: Gizlenme öncesi gecikme süresi

en: Unhide Delay:
tr: Gizlenme Gecikmesi:

en: Delay in ms before showing the dock
tr: Dock'un gösteriminden önceki milisaniye gecikmesi

en: Pressure Reveal:
tr: Zorla Gösterme:

en: Item Management
tr: Nesne Yönetimi

en: Show Unpinned:
tr: Tutturulmamışları Göster:

en: Restrict to Workspace:
tr: Çalışma Alanını Sınırla:

en: Lock Icons:
tr: Simgeleri Kilitle:

en: Automatic Pinning:
tr: Otomatik İğneleme

en: Show Item for Dock:
tr: Uygulama Logosunu Göster:

en: Behaviour
tr: Davranış

en: Docklets
tr: Uygulamacıklar

en: Drop to add to dock
tr: Rıhtıma eklemek için bırakın

en: _Keep in Dock
tr: _Başlatıcıda tut

en: _Close All
tr: Hepsini _Kapat

en: _Close
tr: _Kapat

en: Drop to open with %s
tr: %s ile açmak için bırakın

en: _Open in File Browser
tr: _Dosya Yöneticisinde Aç

en: _Open
tr: _Aç

en: Open Containing _Folder
tr: Bulunduğu _Klasörü Aç

en: Drop applications or files here
tr: Uygulamaları veya dosyaları buraya bırak

en: Get _Help Online...
tr: Çev_rimiçi Yardım Al...

en: _Translate This Application...
tr: Bu _Uygulamayı Çevir...

en: Preferences
tr: Tercihler
