ubuntuone-client - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Downloading
ca: S'està baixant

en: Unsynchronized
ca: No sincronitzat

en: Uploading
ca: S'està pujant

en: Control applet for Ubuntu One
ca: Miniaplicació de control per a l'Ubuntu One

en: Disconnected
ca: Desconnectat

en: Idle
ca: Inactiu

en: Update Required
ca: Cal una actualització

en: A new client version is required to continue
ca: Cal una versió nova del client per a poder continuar

en: Connecting
ca: S'està connectant

en: Scanning
ca: S'està escanejant

en: Synchronizing
ca: S'està sincronitzant

en: Working
ca: S'està treballant

en: _Report a Problem
ca: _Informeu d'un error

en: _Open Folder
ca: _Obre la carpeta

en: _Go to Web
ca: _Vés al lloc web

en: Log in or Sign Up for Ubuntu One
ca: Entreu o registreu-vos a l'Ubuntu One

en: Ubuntu One client applet already running, quitting
ca: La miniaplicació del client de l'Ubuntu One ja s'està executant, per la qual cosa se sortirà

en: File Sharing
ca: Compartició de fitxers

en: Connect
ca: Connecta

en: Disconnect
ca: Desconnecta

en: Share on Ubuntu One
ca: Comparteix a l'Ubuntu One

en: _Share
ca: _Comparteix

en: Share _with (e-mail):
ca: Comparteix _amb (adreça electrònica):

en: Share _Name:
ca: _Nom de la compartició:

en: _Allow Modification
ca: Permet-ne la _modificació

en: Share this folder on Ubuntu One
ca: Comparteix aquesta carpeta a l'Ubuntu One
