ubuntuone-client - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Downloading
sk: Sťahuje sa

en: Unsynchronized
sk: Nezosynchonizovaný

en: Uploading
sk: Nahráva sa

en: Control applet for Ubuntu One
sk: Ubuntu One - applet pre ovládanie

en: Disconnected
sk: Odpojený

en: Idle
sk: Nečinný

en: Update Required
sk: Vyžadovaná aktualizácia

en: A new client version is required to continue
sk: Pre pokračovanie je potrebná nová verzia klienta

en: Connecting
sk: Pripája sa

en: Scanning
sk: Prezerá sa

en: Synchronizing
sk: Synchronizuje sa

en: Working
sk: Pracuje

en: _Report a Problem
sk: Nahlásiť p_roblém

en: _Open Folder
sk: _Otvoriť priečinok

en: _Go to Web
sk: _Prejsť na web

en: Log in or Sign Up for Ubuntu One
sk: Prihlásiť sa alebo registrovať na Ubuntu One

en: Ubuntu One client applet already running, quitting
sk: Ubuntu One applet klienta je už spustený, ukončuje sa

en: File Sharing
sk: Zdieľanie súborov

en: Connect
sk: Pripojiť

en: Disconnect
sk: Odpojiť

en: Share on Ubuntu One
sk: Zdieľať pomocou Ubuntu One

en: _Share
sk: _Zdieľať

en: Share _with (e-mail):
sk: Zdieľať _s (e-mail):

en: Share _Name:
sk: _Názov zdieľania:

en: _Allow Modification
sk: _Povoliť úpravy

en: Share this folder on Ubuntu One
sk: Zdieľať tento priečinok pomocou Ubuntu One
