checkbox - en to uk translation catalogue (182 entries)

en: Ne_xt
uk: На_ступний

en: _Skip this test
uk: Пропустити тест

note: description
en: Is this correct?
uk: Це правильно?

note: description
en: Moving the mouse should move the cursor on the screen.
uk: Рух миші повинен рухати курсор на екрані.

note: description
en: Is your mouse working properly?
uk: Ваша миша працює нормально?

note: description
en: Testing your connection to the Internet:
uk: Перевірка підключення до інтернету:

en: Information not posted to Launchpad.
uk: Інформація не поміщена у Launchpad.

en: Building report...
uk: Складається звіт...

en: Further information:
uk: Додаткова інформація:

note: Title of the user interface
en: System Testing
uk: Тестування Системи

en: _Deselect All
uk: _Прибрати виділення

en: _No
uk: _Ні

en: _Previous
uk: _Назад

en: _Select All
uk: Виді_лити все

en: _Test
uk: _Тест

en: _Yes
uk: _Так

en: Test and report system information
uk: Тестувати та доповісти системну інформацію

note: description
en: Detecting your sound device(s):
uk: Визначення ваших звукових пристроїв:

note: description
en: Did you hear a sound and was that sound free of any distortion, clicks or other strange noises?
uk: Чи чули Ви звук і чи не був цей звук спотворений, не містив клацань або інших шумів?

note: description
en: Please connect a pair of headphones to your audio device.
uk: Будь ласка, під’єднайте навушники до аудіо пристрою.

note: description
en: Select Test to play a sound on the automatically detected playback device.
uk: Натисніть Тест, щоб програти звук на автоматично визначеному аудіо пристрої.

note: description
en: Did you hear a sound through the headphones and did the sound play without any distortion, clicks or other strange noises from your headphones?
uk: Чи чули Ви звук у Ваших навушниках і чи не був цей звук спотворений, не містив клацань або інших шумів?

note: description
en: Disconnect any external microphones that you have plugged in.  Select Test, then speak into your internal microphone.  After a few seconds, your speech will be played back to you.
uk: Відключіть будь-який зовнішній мікрофон, що підключено до комп’ютера. Виберіть Тест, потім говоріть у внутрішній мікрофон. Через декілька секунд після цього почнеться відтворення сказаного вами.

note: description
en: Connect a microphone to your microphone port.  Select Test, then speak into the microphone.  After a few seconds, your speech will be played back to you.
uk: Підключіть мікрофон до комп’ютера. Виберіть Тест, потім говоріть в мікрофон. Через декілька секунд після цього почнеться відтворення сказаного вами.

note: description
en: Did you hear your speech played back?
uk: Ви чули відтворення вашого запису?

note: description
en: Autotest suite (destructive)
uk: Набір автоматичних тестів (деструктивно)

note: description
en: The address of your Bluetooth device is: $output
uk: Адреса пристрою Bluetooth: $output

note: description
en: Did all the steps work?
uk: Чи все було гаразд?

note: description
en: The following hard drives were detected:
uk: Було виявлено такі жорсткі диски:

note: description
en: Prerequisites: This test case assumes that there's a testing account from which test cases are run and a personal account that the tester uses to verify the fingerprint reader
uk: Передумови: Цей тест передбачає наявність тестового облікового запису, для якого виконують тест, і власного облікового запису, щоб перевірити сканер відбитків пальців

note: description
en: Did the authentication procedure work correctly?
uk: Процедура аутентифікації працювала правильно?

note: description
en: Do the copy operations work as expected?
uk: Операції копіювання працювали як очікувалося?

note: description
en: This display is using the following resolution:
uk: На цьому екрані встановлено таку роздільну здатність:

note: description
en: Is this acceptable for your display?
uk: Це допустимо для Вашого дисплею?

note: description
en: Ensure the current resolution meets or exceeds the recommended minimum resolution (1024 x 768). See here for details:
uk: Переконайтесь, що поточна роздільна здатність відповідає або перевищує рекомендований мінімум (1024 x 768). Дивись подробиці тут:

note: description
en: Ensure the current resolution meets or exceeds the recommended minimum resolution (1024 x 600). See here for details:
uk: Переконайтесь, що поточна роздільна здатність відповідає або перевищує рекомендований мінімум (1024 x 600). Дивись подробиці тут:

note: description
en: Do you see color bars and static?
uk: Ви бачете кольорові полоски?

note: description
en: The following screens and video modes have been detected on your system:
uk: Такі екрани і відео-режими знайдені у вашій системі:

note: description
en: Did the screen appear to be working for each mode?
uk: Екран працював у кожному з режимів?

note: description
en: Check that the hardware is able to run compiz.
uk: Перевірка відеокарти на можливість запуску compiz.

note: description
en: Did the 3d animation appear?
uk: Чи появилась 3D-анімація?

note: description
en: Is your keyboard working properly?
uk: Ваша клавіатура працює коректно?

note: description
en: Audio tests
uk: Перевірка звуку

note: description
en: Disk tests
uk: Перевірка дисків

note: description
en: Fingerprint reader tests
uk: Перевірка пристрою зчитування відбитків пальців

note: description
en: Firewire disk tests
uk: Перевірка дисків Firewire

note: description
en: Monitor tests
uk: Перевірка морітору

note: description
en: Peripheral tests
uk: Перевірка периферії

note: description
en: User Applications
uk: Програми користувача

note: description
en: Linux Test Project
uk: Проект тестування Linux

note: description
en: Does the icon automatically appear/disappear?
uk: Піктограма автоматично з’являється/зникає?

note: description
en: Note that this test may require you to enter your password.
uk: Зверніть увагу, що цей тест може запитати вас ввести ваш пароль.

note: description
en: Did the screen change temporarily to a text console?
uk: Екран було тимчасово змінено на текстову консоль?

note: description
en: If your system does not have a VGA port, please skip this test.
uk: Якщо ваша система не має порту VGA, будь ласка, пропустіть цей тест.

note: description
en: Connect a display (if not already connected) to the VGA port on your system. Is the image displayed correctly?
uk: Підключіть дисплей (якщо ще не підключено) до VGA порту Вашої системи. Зображення правильне?

note: description
en: If your system does not have a DVI port, please skip this test.
uk: Якщо ваша система не має порту DVI, будь ласка, пропустіть цей тест.

note: description
en: Connect a display (if not already connected) to the DVI port on your system. Is the image displayed correctly?
uk: Підключіть дисплей (якщо він ще не підключений) до порту DVI Вашої системи. Чи показано зображення вірно?

note: description
en: If your system does not have DisplayPort, please skip this test.
uk: Якщо ваша система не має порту DisplayPort, будь ласка, пропустіть цей тест.

note: description
en: Connect a display (if not already connected) to the DisplayPort on your system. Is the image displayed correctly?
uk: Підключіть дисплей (якщо він ще не підключений) до порту DisplayPort Вашої системи. Чи показано зображення вірно?

note: description
en: If your system does not have a HDMI port, please skip this test.
uk: Якщо ваша система не має порту HDMI, будь ласка, пропустіть цей тест.

note: description
en: Connect a display (if not already connected) to the HDMI port on your system. Is the image displayed correctly?
uk: Підключіть дисплей (якщо він ще не підключений) до порту HDMI Вашої системи. Чи показано зображення вірно?

note: description
en: If your system does not have a S-VIDEO port, please skip this test.
uk: Якщо ваша система не має порту S_VIDEO, будь ласка, пропустіть цей тест.

note: description
en: Connect a display (if not already connected) to the S-VIDEO port on your system. Is the image displayed correctly?
uk: Підключіть дисплей (якщо він ще не підключений) до порту S_VIDEO Вашої системи. Чи показано зображення вірно?

note: description
en: If your system does not have a RCA port, please skip this test.
uk: Якщо ваша система не має порту RCA, будь ласка, пропустіть цей текст.

note: description
en: Connect a display (if not already connected) to the RCA port on your system. Is the image displayed correctly?
uk: Підключіть дисплей (якщо він ще не підключений) до порту RCA Вашої системи. Чи показано зображення вірно?

note: description
en: Did the monitor go blank?
uk: Монітор погас?

note: description
en: Detecting your network controller(s):
uk: Визначення Ваших мережевих контролерів:

note: description
en: Was the connection correctly established?
uk: Чи з’єднання було встановлено правильно?

note: description
en: Insert a DVD.  Then select Test to play the DVD in Totem.
uk: Вставте DVD диск. Натисніть Тест, щоб програти DVD фільм у програвачі Totem

note: description
en: Did the file play?
uk: Чи було відтворено файл?

note: description
en: Automated benchmark testing
uk: Автоматичне тестування продуктивності

note: description
en: Test the network before suspending.
uk: Перевірити мережу, перш ніж перейти у режим економії електроенергії.

note: description
en: Record the current resolution before suspending.
uk: Записати поточну розільну здатність, перш ніж перейти у режим економії електроенергії.

note: description
en: Test the audio before suspending.
uk: Перевірити звук, перш ніж перейти у режим економії електроенергії.

note: description
en: Power management Suspend and Resume test
uk: Перевірка входу у режим економії електроенергії і виходу з нього.

note: description
en: Test the network after resuming.
uk: Перевірити мережу після виходу з режиму економії електроенергії

note: description
en: Test to see that we have the same resolution after resuming as before.
uk: Переконаємось, що роздільна здатність екрана не змінилась після виходу з режиму економії електроенергії

note: description
en: Test the audio after resuming.
uk: Перевірити звук, перш ніж вийти з режиму економії електроенергії.

note: description
en: Verify a bluetooth peripheral.  An example verification procedure for a bluetooth mouse is given.
uk: Перевірте bluetooth-пристрій. Наприклад, перевіримо bluetooth-мишу.

note: description
en: This will check to make sure that your audio device works properly after a suspend and resume.  You can use either internal or external microphone and speakers.
uk: Цей тест перевірить прецездатніть звукового пристрою після виходу з режиму економії електроенергії. Натисніть Перевірка щоб почати

note: description
en: Did the system successfully suspend and resume for 30 iterations?
uk: Чи успішно система виконала 30 циклів призупинення/відновлення роботи комп’ютера?

note: description
en: This will check to make sure your system can successfully hibernate (if supported).
uk: Цей тест перевірить здатність комп’ютера переходити у режим сну (якщо підтримується)

note: description
en: Did the system successfully hibernate and did it work properly after waking up?
uk: Чи вдалося системі заснути і самотужки прокинутись? Чи все гаразд після цього?

note: description
en: Also, you will need to ensure your system has no power-on or HDD passwords set, and that grub is set to boot Ubuntu by default if you have a multi-boot set-up.
uk: Крім того, переконайтесь, що в системі не встановлено пароль на увімкнення чи пароль на HDD, і що grub налаштовано завантажувати Ubuntu, якщо є ще й інші операційні системи.

note: description
en: Did the system successfully hibernate and wake 30 times?
uk: Ваш комп’ютер прокинувся самотужки після 30-ти циклів засинання/прокидання?

note: description
en: QA regression tests (destructive)
uk: Регресійні тести перевірки якості (деструктивно)

note: description
en: This test will execute Update Manager and check to see if there are any available updates for the system. Please follow the prompts and if updates are found, install them. When Update Manager has finished, please close the app by clicking the Close button in the lower right corner.
uk: Цей тест запустить Менеджер оновлень і перевірить доступні оновлення для системи. Будь-ласка дотримуйтесь підказок і якщо оновлення будуть знайдені - встановіть їх. Коли Менеджер оновлень закінчить роботу - закрийте застосунок натисканням кнопки "Закрити" в нижньому правому кутку.

note: description
en: Do you now have a new folder called Test Folder?
uk: Ви бачите створену теку з ім'ям "Test Folder"?

note: description
en: Right click on the folder called Test Folder(copy) and click Rename. Enter the name Test Data in the name box and hit Enter.
uk: Правою кнопкою натисніть на теку "Test Folder (копія)" і клікніть Перейменувати. Уведіть ім'я "Test Data" в поле вводу і натисніть Enter.

note: description
en: Do you now have a folder called Test Data?
uk: Ви бачите теку з ім'ям "Test Data"?

note: description
en: Double click the folder called Test Folder to open it up.
uk: Двічі клацніть на папку "Test Folder" щоб відкрити її.

note: description
en: Was the folder called Test Data successfully moved into the folder called Test Folder?
uk: Чи була папка "Test Data" успішно переміщена у папку "Test Folder"?

note: description
en: Do you now have a file called Test File 1?
uk: Зараз Ви маєте файл "Test File 1"?

note: description
en: Close the File browser.
uk: Закрити переглядач файлів.

note: description
en: Right click on the file called Test File 1(copy) and click Rename. Enter the name Test File 2 in the name box and hit Enter.
uk: Натисніть праву клавішу миші на файлі "Test File 1(copy)" і виберіть Перейменувати. Введіть ім’я "Test File 2" у полі імені і натисніть Enter.

note: description
en: Do you now have a file called Test File 2?
uk: Зараз Ви маєте файл "Test File 2"?

note: description
en: Double click the icon for Test Data to open that folder up.
uk: Натисніть двічі на піктограмі теки "Test Data", щоб відкрити.

note: description
en: Was the file Test File 2 successfully moved into the Test Data folder?
uk: Файл "Test File 2" успішно переміщений у теку "Test Data"?

note: description
en: Is Test File 1 now gone?
uk: Файл "Test File 1" зник?

note: description
en: Has Test Folder been successfully deleted?
uk: Теку "Test Folder" успішно видалено?

note: description
en: Close the File Browser.
uk: Закрийте переглядач файлів.

note: description
en: Common Document Types Test
uk: Перевірка стандартних типів документів

note: description
en: Did the Ubuntu Test page load correctly?
uk: Тестову сторінку Ubuntu відображено нормально?

note: description
en: Did the applet display?
uk: Показувати аплет?

note: description
en: Did you see the text?
uk: Ви бачили текст?

note: description
en: Did the video play correctly?
uk: Відео відтворювалось нормально?

note: description
en: Did the video play using a plugin?
uk: Відео програється використовуючи модуль?

note: description
en: Facebook Chat
uk: Facebook Чат

note: description
en: Were you able to connect correctly and send/receive messages?
uk: Чи вдалося вам з'єднатися і прийняти / відправити повідомлення?

en: Usage: checkbox [OPTIONS]
uk: Використання: checkbox [ПАРАМЕТРИ]

en: Print version information and exit.
uk: Роздрукувати інформацію про версію та вийти.

en: The file to write the log to.
uk: Файл, куди писати журнал роботи.

en: One of debug, info, warning, error or critical.
uk: debug, info, warning, error або critical

en: Configuration override parameters.
uk: Параметри заміщення налаштувань.

en: Shorthand for --config=checkbox/plugins/jobs_info/blacklist.
uk: Коротка форма для --config=checkbox/plugins/jobs_info/blacklist.

en: Shorthand for --config=checkbox/plugins/jobs_info/blacklist_file.
uk: Коротка форма для --config=checkbox/plugins/jobs_info/blacklist_file.

en: Shorthand for --config=checkbox/plugins/jobs_info/whitelist.
uk: Коротка форма для --config=checkbox/plugins/jobs_info/whitelist.

en: Shorthand for --config=checkbox/plugins/jobs_info/whitelist_file.
uk: Которка форма для --config=checkbox/plugins/jobs_info/whitelist_file.

en: Missing configuration file as argument.
uk: Не вистачає конфігураційного файла як аргумента.

en: Hangup detected on controlling terminal or death of controlling process
uk: Виявлене зависання на контролюючому терміналі або смерть контролюючого процесу

en: Interrupt from keyboard
uk: Перервати з клавіатури

en: Quit from keyboard
uk: Вихід з клавіатури

en: Illegal Instruction
uk: Неприпустима інструкція

en: Abort signal from abort(3)
uk: Сигнал припинення від abort(3)

en: Floating point exception
uk: Помилка операції з крапкою, що плаває

en: Kill signal
uk: Сигнал зняття

en: Invalid memory reference
uk: Неправильне посилання на пам’ять

en: Broken pipe: write to pipe with no readers
uk: Зламаний конвеєр (pipe): запис до конвеєра без читачів

en: Timer signal from alarm(2)
uk: Сигнал таймера від alarm(2)

en: Termination signal
uk: Сигнал завершення

en: User-defined signal 1
uk: Визначений користувачем сигнал 1

en: User-defined signal 2
uk: Визначений користувачем сигнал 2

en: Child stopped or terminated
uk: Нащадок зупинений або перерваний

en: Continue if stopped
uk: Продовжувати, якщо зупинено

en: Stop process
uk: Зупинити процес

en: Stop typed at tty
uk: Зупинка набору на tty

en: tty input for background process
uk: ввід з tty для фонового процесу

en: tty output for background process
uk: вивід на tty для фонового процесу

en: UNKNOWN
uk: НЕВІДОМЕ

en: Unknown signal
uk: Невідомий сигнал

en: yes
uk: так

en: no
uk: ні

en: skip
uk: пропустити

en: Press any key to continue...
uk: Натисніть будь-яку клавішу для продовження...

en: Please choose (%s):
uk: Будь ласка, оберіть (%s):

en: test
uk: перевірка

en: test again
uk: перевірити ще

en: Please type here and press Ctrl-D when finished:
uk: Будь ласка напишіть сюди та натисніть Ctrl-D для закінчення:

en: Continue
uk: Продовжити

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

note: Show buttons
en: Select All
uk: Виділити все

en: Deselect All
uk: Зняти виділення

en: Test
uk: Тест

en: Test Again
uk: Повторити тест

en: _Test Again
uk: _Перевірити знову

en: Info
uk: Інформація

en: Error
uk: Помилка

en: Unable to start web browser to open %s.
uk: Не вдається запустити веб-переглядач, щоб відкрити %s.

en: Collecting information about this test.
    This might take a few minutes.
uk: Йде збір інформації для цього тесту.
    Це може зайняти декілька хвилин.

en: Collected information is being sent for bug tracking.
    This might take a few minutes.
uk: Збирається інформація, що буде відправлена в систему відстеження помилок.
    Це може зайняти декілька хвилин.

en: Is a package upgrade in process? Error: %s
uk: оновлення пакунку відбувається? Помилка: %s

en: Successfully finished testing!
uk: Перевірка закінчена успішно!

en: _Finish
uk: _Завершити

en: Gathering information from your system...
uk: Збирається інформація про ваш комп'ютер...

en: Welcome to System Testing!
    
    Checkbox provides tests to confirm that your system is working properly. Once you are finished running the tests, you can view a summary report for your system.
uk: Вітаємо у Тестуванні системи!
    
    Тестуванні системи виконує перевірку вашої системи, щоб підтвердити правильність її роботи. По закінченню тестування, ви зможете переглянути звіт про вашу систему.

en: Failed to process form: %s
uk: Не вдалось обробити форму: %s

en: Failed to contact server. Please try
    again or upload the following file name:
    %s
    
    directly to the system database:
    https://launchpad.net/+hwdb/+submit
uk: Не вдається з’єднатися з сервером. Будь ласка,
    спробуйте ще раз або завантажте файл:
    %s
    
    безпосередньо до бази даних пристроїв:
    https://launchpad.net/+hwdb/+submit

en: Failed to upload to server,
    please try again later.
uk: Не вдалося завантажити інформацію на сервер.
    Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: The following report has been generated for submission to the Launchpad hardware database:
    
      [[%s|View Report]]
    
    You can submit this information about your system by providing the e-mail address you use to sign in to Launchpad. If you do not have a Launchpad account, please register here:
    
      https://launchpad.net/+login
uk: Створено такий звіт для відправлення до бази даних апаратного устаткування Launchpad:
    
      [[%s|Переглянути звіт]]
    
    Ви можете відправити цю інформацію про вашу систему, якщо вкажете адресу електронної пошти, яку ви використовуєте на Launchpad. Якщо ви не маєте облікового запису на Launchpad, будь ласка зареєструйтеся тут:
    
      https://launchpad.net/+login

en: No e-mail address provided, not submitting to Launchpad.
uk: Адресу електронної пошти не вказано, не відправляється до Launchpad.

en: Email address must be in a proper format.
uk: Адрес електронної пошти повинен бути записаний у правильному форматі.

en: Exchanging information with the server...
uk: Йде обмін інформацією з сервером...

en: There is another checkbox running. Please close it first.
uk: Інша копія Тестування системи вже запущена. Будь ласка, спочатку закрийте її.

en: Checkbox did not finish completely.
    Do you want to recover from the previous run?
uk: Перевірка не закінчена повністю.
    Відновити до попереднього стану?

en: Running %s...
uk: Виконується %s

note: Get results
en: Select the suites to test
uk: Виберіть набори для перевірки

en: Enter text:
uk: Введіть текст:

en: Type Text
uk: Наберіть текст

en: No Internet connection
uk: Немає з’єднання з інтернет

en: Connection established lost a packet
uk: З’єднання встановлено але пакет втрачено

en: Internet connection fully established
uk: З’єднання з інтернет повністю встановлено
