checkbox - en to pl translation catalogue (296 entries)

en: Ne_xt
pl: _Dalej

en: _Test
pl: _Testuj

note: description
en: Is this correct?
pl: Czy to jest poprawne?

note: description
en: Testing your connection to the Internet:
pl: Testowanie połączenia z Internetem:

en: Print version information and exit.
pl: Wyświetl informację o wersji i zakończ.

en: One of debug, info, warning, error or critical.
pl: Jeden dla debugowania, informacji, ostrzeżeń, błędów lub błędów krytycznych.

en: Press any key to continue...
pl: Należy wcisnąć dowolny klawisz aby kontynuować...

en: Building report...
pl: Budowanie raportu...

en: Further information:
pl: Dodatkowe informacje:

note: Title of the user interface
en: System Testing
pl: Testowanie systemu

en: _Deselect All
pl: _Odznacz wszystko

en: _No
pl: _Nie

en: _Previous
pl: _Wstecz

en: _Select All
pl: Zaznacz _wszystko

en: _Skip this test
pl: _Pominięcie testu

en: _Yes
pl: _Tak

en: Test and report system information
pl: Testowanie i raportowanie informacji o systemie

note: description
en: Detecting your sound device(s):
pl: Wykrywanie urządzeń dźwiękowych:

note: description
en: Did you hear a sound and was that sound free of any distortion, clicks or other strange noises?
pl: Czy można było usłyszeć dźwięk wolny od trzasków, szumów i innych zakłóceń?

note: description
en: Please connect a pair of headphones to your audio device.
pl: Proszę podłączyć słuchawki do urządzenia dźwiękowego.

note: description
en: Select Test to play a sound on the automatically detected playback device.
pl: Proszę kliknąć przycisk Przetestuj, aby odtworzyć dźwięk przy użyciu wykrytego urządzenia dźwiękowego.

note: description
en: Did you hear a sound through the headphones and did the sound play without any distortion, clicks or other strange noises from your headphones?
pl: Czy w słuchawkach można było usłyszeć dźwięk, wolny od trzasków, szumów i innych zakłóceń?

note: description
en: Disconnect any external microphones that you have plugged in.  Select Test, then speak into your internal microphone.  After a few seconds, your speech will be played back to you.
pl: Proszę odłączyć wszystkie zewnętrzne mikrofony, następnie kliknąć przycisk Przetestuj, aby przechwycić dźwięk przy użyciu wbudowanego mikrofonu. Po chwili zarejestrowany dźwięk zostanie odtworzony.

note: description
en: Connect a microphone to your microphone port.  Select Test, then speak into the microphone.  After a few seconds, your speech will be played back to you.
pl: Proszę podłączyć mikrofon do odpowiedniego gniazda, następnie kliknąć przycisk Przetestuj, aby przechwycić dźwięk przy użyciu mikrofonu. Po chwili dźwięk zostanie odtworzony.

note: description
en: Connect a USB audio device to your system.  Then open the volume control application by left-clicking on the speaker icon in the panel and selecting "Sound Preferences".  Select the "Input" tab and choose your USB device.  Select the "Output" tab and choose your USB device.  When you are done, select Test, then speak into the microphone.  After a few seconds, your speech will be played back to you.
pl: Proszę podłączyć urządzenie dźwiękowe do gniazda USB komputera. Następnie proszę otworzyć ustawienia dźwięku klikając lewym przyciskiem myszy ikonę głośnika na panelu i wybierając polecenie "Preferencje dźwięku". Na kartach "Wejście" i "Wyjście" proszę zaznaczyć urządzenie USB. Po zakończeniu proszę kliknąć przycisk Przetestuj i powiedzieć coś do mikrofonu. Po upływie kilku sekund, nagranie powinno zostać odtworzone.

note: description
en: Did you hear your speech played back?
pl: Czy można było usłyszeć zarejestrowany dźwięk?

note: description
en: Autotest suite (destructive)
pl: Zestaw automatycznych testów (destruktywny)

note: description
en: The address of your Bluetooth device is: $output
pl: Adres urządzenia Bluetooth: $output

note: description
en: Bluetooth mouse procedure: 1.- Enable the bluetooth mouse 2.- Click on the bluetooth icon in the menu bar 3.- Select 'Setup new device' 4.- Look for the device in the list and select it 5.- Move the mouse around the screen 6.- Perform some single/double/right click operations
pl: Testowanie myszy Bluetooth: 1- Włącz mysz Bluetooth. 2- Kliknij ikonę Bluetooth na pasku menu. 3- Wybierz "Instalacja nowego urządzenia". 4- Wybierz urządzenie z listy. 5- Poruszaj myszą na ekranie. 6- wykonaj kilka próbnych kliknięć

note: description
en: Did all the steps work?
pl: Czy wszystkie kroki zostały wykonane poprawnie?

note: description
en: Select Test to display a video capture from the camera
pl: Proszę kliknąć przycisk Przetestuj, aby wyświetlić obrać przechwycony z kamery.

note: description
en: Did you see the video capture?
pl: Czy można było zobaczyć przechwycony obraz?

note: description
en: Did you see the image?
pl: Czy można było zobaczyć obraz?

note: description
en: Select Test to capture video to a file and open it in totem. Please make sure that both audio and video is captured.
pl: Proszę kliknąć przycisk Przetestuj, aby przechwycić obraz z kamery, zapisać go do pliku i otworzyć w programie Totem. Proszę upewnić się, że został przechwycony obraz i dźwięk.

note: description
en: Did you see/hear the capture?
pl: Czy można było zobaczyć obraz/usłyszeć dźwięk?

note: description
en: Select Test to play an Ogg Vorbis file (.ogg)
pl: Proszę kliknąć przycisk Przetestuj, aby odtworzyć plik w formacie Ogg Vorbis (.ogg).

note: description
en: Select Test to play a Wave Audio format file (.wav)
pl: Proszę kliknąć przycisk Przetestuj, aby odtworzyć plik w formacie Wave (.wav).

note: description
en: Did the sample play correctly?
pl: Czy próbka została poprawnie odtworzona?

note: description
en: The following hard drives were detected:
pl: Wykryto następujące dyski twarde:

note: description
en: Benchmark for each disk
pl: Testy wszystkich dysków twardych

note: description
en: Were you able to send e-mail without errors?
pl: Czy można było wysłać wiadomość e-mail?

note: description
en: Prerequisites: This test case assumes that there's a testing account from which test cases are run and a personal account that the tester uses to verify the fingerprint reader
pl: Warunki: w tym teście zakłada się istnienie konta testowego, z którego uruchamiane są testy, oraz konta osobistego, używanego przez testera do sprawdzenia czytnika odcisków palców.

note: description
en: Did the authentication procedure work correctly?
pl: Czy procedura uwierzytelniania działa poprawnie?

note: description
en: Do the copy operations work as expected?
pl: Czy operacje kopiowania przebiegają w sposób oczekiwany?

note: description
en: Floppy test
pl: Test stacji dyskietek

note: description
en: Click the "Test" button to open the calculator.
pl: Proszę kliknąć przycisk Przetestuj, aby otworzyć program kalkulator.

note: description
en: Did it launch correctly?
pl: Czy program został uruchomiony prawidłowo?

note: description
en: Click the "Test" button to open Terminal.
pl: Proszę kliknąć przycisk Przetestuj, aby otworzyć program Terminal.

note: description
en: Type 'ls' and press enter. You should see a list of files and folder in your home directory.
pl: Proszę wprowadzić polecenie „ls”. Powinna zostać wyświetlona lista plików i katalogów znajdujących się w katalogu użytkownika.

note: description
en: Close the terminal window.
pl: Proszę zamknąć okno terminala.

note: description
en: This display is using the following resolution:
pl: Ten ekran używa następującej rozdzielczości:

note: description
en: Is this acceptable for your display?
pl: Czy to jest poprawna rozdzielczość dla tego ekranu?

note: description
en: Ensure the current resolution meets or exceeds the recommended minimum resolution (1024 x 768). See here for details:
pl: Upewnij się, że bieżąca rozdzielczość jest równa lub przekracza zalecane minimum (1024x768). Szczegóły:

note: description
en: Ensure the current resolution meets or exceeds the recommended minimum resolution (1024 x 600). See here for details:
pl: Upewnij się, że bieżąca rozdzielczość jest równa lub przekracza zalecane minimum (1024x600). Szczegóły:

note: description
en: Select Test to display a video test.
pl: Proszę kliknąć przycisk Przetestuj, aby przeprowadzić test wideo.

note: description
en: Do you see color bars and static?
pl: Czy można było zobaczyć kolorową planszę kontrolną?

note: description
en: The following screens and video modes have been detected on your system:
pl: W systemie wykryto następujące ekrany i tryby wideo:

note: description
en: Select Test to cycle through the detected video modes for your system.
pl: Proszę kliknąć przycisk Przetestuj, aby przełączać między różnymi trybami wideo systemu.

note: description
en: Did the screen appear to be working for each mode?
pl: Czy ekran pracował w każdym wariancie?

note: description
en: Check that the hardware is able to run compiz.
pl: Test poprawnej obsługi compiz.

note: description
en: Select Test to execute glxgears to ensure that minimal 3d graphics support is in place.
pl: Kliknij Test, aby uruchomić narzędzie glxgears, które sprawdzi, czy zostały spełnione minimalne wymagania potrzebne do prawidłowego wyświetlania obrazów 3D.

note: description
en: Did the 3d animation appear?
pl: Czy było widać animację 3d?

note: description
en: Moving the mouse should move the cursor on the screen.
pl: Poruszanie myszą powinno przemieszczać kursor na ekranie.

note: description
en: Is your mouse working properly?
pl: Czy używana mysz działa poprawnie?

note: description
en: Select Test to open a text area where to type keys on your keyboard.
pl: Proszę kliknąć przycisk Przetestuj, aby wyświetlić pole tekstowe służące do wprowadzania znaków z klawiatury.

note: description
en: Is your keyboard working properly?
pl: Czy używana klawiatura działa poprawnie?

note: description
en: Press the brightness buttons on the keyboard. A status window should \ appear and the brightness should change.
pl: Proszę wcisnąć kolejno klawisze sterujące jasnością obrazu, znajdujące się na klawiaturze. Powinno zostać wyświetlone powiadomienie o stanie, a jasność obrazu powinna zostać zmieniona.

note: description
en: Press the volume buttons on the keyboard. A status window should \ appear and the volume should change.
pl: Proszę wcisnąć kolejno klawisze sterujące głośnością dźwięku, znajdujące się na klawiaturze. Powinno zostać wyświetlone powiadomienie o stanie, a głośność dźwięku powinna zostać zmieniona.

note: description
en: Do the buttons work?
pl: Czy klawisze działają prawidłowo?

note: description
en: Press the mute key on the keyboard. A status window should appear \ and the volume should mute/unmute when pressed multiple times.
pl: Proszę wcisnąć klawisz wyciszenia dźwięku znajdujący się na klawiaturze. Powinno zostać wyświetlone powiadomienie o stanie, a wyciszenie dźwięku powinno zostać przełączone.

note: description
en: Press the sleep key on the keyboard. The computer should suspend and, \ after pressing the power button, resume successfully.
pl: Proszę wcisnąć klawisz wstrzymania pracy systemu znajdujący się na klawiaturze. Działanie komputera powinno zostać wstrzymane i - po powtórnym wciśnięciu przycisku - przywrócone.

note: description
en: Press the battery information key on the keyboard. A status window \ should appear and the amount of battery remaining should be displayed.
pl: Proszę wcisnąć klawisz stanu akumulatora, znajdujący się na klawiaturze. Powinno zostać wyświetlone powiadomienie o stanie naładowania akumulatora.

note: description
en: Press the wireless networking key on the keyboard. The bluetooth icon \ and the network connnection should go down if connected through the \ wifi interface.
pl: Proszę wcisnąć klawisz łączności bezprzewodowej. Ikona bluetooth powinna zostać wygaszona a połączenie sieci bezprzewodowej powinno zostać rozłączone.

note: description
en: Press the same key again and check that bluetooth icon is again \ displayed and that the network connection is re-established \ automatically.
pl: Proszę wcisnąć ponownie ten sam przycisk i sprawdzić czy ikona bluetooth jest wyświetlona a połączenie sieciowe zostało ponownie nawiązane w sposób automatyczny.

note: description
en: Does the key work?
pl: Czy klawisz działa poprawnie?

note: description
en: The keyboard may have dedicated keys for controlling media as follows:
pl: Klawiatura może posiadać klawisze służące do sterowania odtwarzaniem nagrań multimedialnych, takie jak:

note: description
en: * Play/Pause * Stop * Forward * Backward (Rewind)
pl: * rozpoczęcie/wstrzymanie odtwarzania * zatrzymanie odtwarzania * naprzód * wstecz

note: description
en: Play a media file and press each key in turn.
pl: Proszę odtworzyć plik multimedialny i kolejno wciskać klawisze sterujące odtwarzaniem.

note: description
en: Do the keys work as expected?
pl: Czy klawisze działają tak jak powinny?

note: description
en: Audio tests
pl: Testy dźwięku

note: description
en: Bluetooth tests
pl: Testy Bluetooth

note: description
en: Camera tests
pl: Testy kamery

note: description
en: Codec tests
pl: Testy kodeków

note: description
en: CPU tests
pl: Testy CPU

note: description
en: System Daemon tests
pl: Testy demonów systemowych

note: description
en: Disk tests
pl: Testy dysków twardych

note: description
en: Fingerprint reader tests
pl: Testy czytnika linii papilarnych

note: description
en: Firewire disk tests
pl: Testy dysków FireWire

note: description
en: Floppy disk tests
pl: Testy stacji dyskietek

note: description
en: Graphics tests
pl: Testy grafiki

note: description
en: Informational tests
pl: Testy informacyjne

note: description
en: Input Devices tests
pl: Testy urządzeń wejściowych

note: description
en: Software Installation tests
pl: Testy instalowania oprogramowania

note: description
en: Hotkey tests
pl: Testy skrótów klawiszowych

note: description
en: Media Card tests
pl: Testy kart pamięci

note: description
en: Miscellaneous tests
pl: Różne testy

note: description
en: Monitor tests
pl: Testy monitora

note: description
en: Networking tests
pl: Testy łączości sieciowej

note: description
en: PCMCIA/PCIX Card tests
pl: Testy kart PCMCIA/PCIX

note: description
en: Peripheral tests
pl: Testy urządzeń peryferyjnych

note: description
en: Power Management tests
pl: Testy zarządzania zasilaniem

note: description
en: Unity tests
pl: Testy środowiska graficznego Unity

note: description
en: User Applications
pl: Aplikacje użytkownika

note: description
en: Stress tests
pl: Testy obciążeniowe

note: description
en: Linux Test Project
pl: Projekt testowania systemu Linux

note: description
en: Automated desktop testing
pl: Automatyczne testowanie pulpitu

note: description
en: Secure Digital (SD) media card support verification:
     1.- Plug a SD media card into the computer.
     2.- An icon should appear on the desktop and in the "Places" menu at the top of the screen.
     3.- Right click on the deskop icon and select "Safely Remove Drive".
     4.- The icon should disappear of both the deskop and the "Places" menu.
pl: Weryfikacja wsparcia dla kart Secure Digital (SD):
     1. Włóż kartę SD do podłączonego do komputera czytnika.
     2. W menu "Miejsca" na górze ekranu oraz na pulpicie powinna pojawić się ikona.
     3. Kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę na pulpicie, a następnie wybierz opcję "Usuń bezpiecznie napęd".
     4. Ikona powinna zniknąć zarówno z pulpitu, jak i z menu "Miejsca"

note: description
en: Secure Digital (SD) media card support re-verification:
     1.- Plug a SD media card into the computer.
     2.- An icon should appear on the desktop and in the "Places" menu at the top of the screen.
     3.- Right click on the deskop icon and select "Safely Remove Drive".
     4.- The icon should disappear of both the deskop and the "Places" menu.
pl: Ponowna weryfikacja wsparcia dla kart Secure Digital (SD):
     1. Włóż kartę SD do podłączonego do komputera czytnika.
     2. W menu "Miejsca" na górze ekranu i na pulpicie powinna pojawić się ikona.
     3. Kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę na pulpicie, a następnie wybierz opcję "Usuń bezpiecznie napęd".
     4. Ikona powinna zniknąć zarówno z pulpitu, jak i z menu "Miejsca"

note: description
en: Secure Digital High Capacity (SDHC) media card support verification:
     1.- Plug a SDHC media card into the computer.
     2.- An icon should appear on the desktop and in the "Places" menu at the top of the screen.
     3.- Right click on the deskop icon and select "Safely Remove Drive".
     4.- The icon should disappear of both the deskop and the "Places" menu.
pl: Weryfikacja wsparcia dla kart Secure Digital High Capacity (SDHC):
    1. Włóż kartę SDHC do połączonego z komputerem  czytnika.
    2. W menu "Miejsca" na górze ekranu oraz na pulpicie powinna pojawić się ikona.
    3. Kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę na pulpicie, a następnie wybierz opcję "Usuń bezpiecznie napęd".
    4. Ikona powinna zniknąć zarówno z pulpitu, jak i z menu "Miejsca".

note: description
en: Secure Digital High Capacity (SDHC) media card support re-verification:
     1.- Plug a SDHC media card into the computer.
     2.- An icon should appear on the desktop and in the "Places" menu at the top of the screen.
     3.- Right click on the deskop icon and select "Safely Remove Drive".
     4.- The icon should disappear of both the deskop and the "Places" menu.
pl: Ponowna weryfikacja wsparcia dla kart Secure Digital High Capacity (SDHC):
    1. Włóż kartę SDHC do połączonego z komputerem czytnika.
    2. W menu "Miejsca" na górze ekranu oraz na pulpicie powinna pojawić się ikona.
    3. Kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę na pulpicie, a następnie wybierz opcję "Usuń bezpiecznie napęd".
    4. Ikona powinna zniknąć zarówno z pulpitu, jak i menu "Miejsca".

note: description
en: Multi Media Card (MMC) media card support verification:
     1.- Plug a MMC media card into the computer.
     2.- An icon should appear on the desktop and in the "Places" menu at the top of the screen.
     3.- Right click on the deskop icon and select "Safely Remove Drive".
     4.- The icon should disappear of both the deskop and the "Places" menu.
pl: Weryfikacja wsparcia dla kart Multi Media Card (MMC):
    1. Włóż kartę MMC do połączonego z komputerem czytnika.
    2. W menu "Miejsca" na górze ekranu oraz na pulpicie powinna pojawić się ikona.
    3. Kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę na pulpicie, a następnie wybierz opcję "Usuń bezpiecznie napęd".
    4. Ikona powinna zniknąć zarówno z pulpitu, jak i z menu "Miejsca".

note: description
en: Multi Media Card (MMC) media card support re-verification:
     1.- Plug a MMC media card into the computer.
     2.- An icon should appear on the desktop and in the "Places" menu at the top of the screen.
     3.- Right click on the deskop icon and select "Safely Remove Drive".
     4.- The icon should disappear of both the deskop and the "Places" menu.
pl: Ponowna weryfikacja wsparcia dla kart  Multi Media Card (MMC):
    1. Włóż kartę MMC do podłączonego do komputera czytnika.
    2. W menu "Miejsca" na górze ekranu oraz na pulpicie powinna pojawić się ikona.
    3. Kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę na pulpicie, a następnie wybierz opcję "Usuń bezpiecznie napęd".
    4. Ikona powinna zniknąć zarówno z pulpitu, jak i z menu "Miejsca".

note: description
en: Memory Stick (MS) media card support verification:
     1.- Plug a MS media card into the computer.
     2.- An icon should appear on the desktop and in the "Places" menu at the top of the screen.
     3.- Right click on the deskop icon and select "Safely Remove Drive".
     4.- The icon should disappear of both the deskop and the "Places" menu.
pl: Weryfikacja wsparcia dla kart Memory Stick (MS):
    1. Włóż kartę MS do podłączonego do komputera czytnika.
    2. W menu "Miejsca" na górze ekranu oraz na pulpicie powinna pojawić się ikona.
    3. Kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę na pulpicie, a następnie wybierz opcję "Usuń bezpiecznie napęd".
    4. Ikona powinna zniknąć zarówno z pulpitu, jak i z menu "Miejsca".

note: description
en: Memory Stick (MS) media card support re-verification:
     1.- Plug a MS media card into the computer.
     2.- An icon should appear on the desktop and in the "Places" menu at the top of the screen.
     3.- Right click on the deskop icon and select "Safely Remove Drive".
     4.- The icon should disappear of both the deskop and the "Places" menu.
pl: Ponowna weryfikacja wsparcia dla kart Memory Stick (MS):
    1. Włóż kartę MS do podłączonego do komputera czytnika.
    2. W menu "Miejsca" na górze ekranu oraz na pulpicie powinna pojawić się ikona.
    3. Kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę na pulpicie, a następnie wybierz opcję "Usuń bezpiecznie napęd".
    4. Ikona powinna zniknąć zarówno z pulpitu, jak i z menu "Miejsca".

note: description
en: Memory Stick Pro (MSP) media card support verification:
     1.- Plug a MSP media card into the computer.
     2.- An icon should appear on the desktop and in the "Places" menu at the top of the screen.
     3.- Right click on the deskop icon and select "Safely Remove Drive".
     4.- The icon should disappear of both the deskop and the "Places" menu.
pl: Weryfikacja wsparcia dla kart Memory Stick Pro (MSP):
    1. Włóż kartę MSP do połączonego do komputera czytnika.
    2. W menu "Miejsca" na górze ekranu oraz na pulpicie powinna pojawić się ikona.
    3. Prawym przyciskiem myszy kliknij ikonę na pulpicie, a następnie wybierz opcję "Usuń bezpiecznie napęd".
    4. Ikona powinna zniknąć zarówno z pulpitu, jak i z menu "Miejsca".

note: description
en: Memory Stick Pro (MSP) media card support re-verification:
     1.- Plug a MSP media card into the computer.
     2.- An icon should appear on the desktop and in the "Places" menu at the top of the screen.
     3.- Right click on the deskop icon and select "Safely Remove Drive".
     4.- The icon should disappear of both the deskop and the "Places" menu.
pl: Ponowna weryfikacja wsparcia dla kart Memory Stick Pro (MSP):
    1. Włóż kartę MSP do połączonego z komputerem czytnika.
    2. W menu "Miejsca" na górze ekranu oraz na pulpicie powinna pojawić się ikona.
    3. Kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę na pulpicie, a następnie wybierz opcję "Usuń bezpiecznie napęd".
    4. Ikona powinna zniknąć zarówno z pulpitu, jak i z menu "Miejsca".

note: description
en: Compact Flash (CF) media card support verification:
     1.- Plug a CF media card into the computer.
     2.- An icon should appear on the desktop and in the "Places" menu at the top of the screen.
     3.- Right click on the deskop icon and select "Safely Remove Drive".
     4.- The icon should disappear of both the deskop and the "Places" menu.
pl: Weryfikacja wsparcia dla kart Compact Flash (CF):
    1. Włóż kartę CF do połączonego z komputerem czytnika.
    2. W menu "Miejsca" na górze ekranu oraz na pulpicie powinna pojawić się ikona.
    3. Kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę na pulpicie, a następnie wybierz opcję "Usuń bezpiecznie napęd".
    4. Ikona powinna zniknąć zarówno z pulpitu, jak i z menu "Miejsca".

note: description
en: Compact Flash (CF) media card support re-verification:
     1.- Plug a CF media card into the computer.
     2.- An icon should appear on the desktop and in the "Places" menu at the top of the screen.
     3.- Right click on the deskop icon and select "Safely Remove Drive".
     4.- The icon should disappear of both the deskop and the "Places" menu.
pl: Ponowna weryfikacja wsparcia dla kart Compact Flash (CF):
    1. Włóż kartę CF do podłączonego do komputera czytnika.
    2. W menu "Miejsca" na górze ekranu oraz na pulpicie powinna pojawić się ikona.
    3. Kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę na pulpicie, a następnie wybierz opcję "Usuń bezpiecznie napęd".
    4. Ikona powinna zniknąć zarówno z pulpitu, jak i z menu "Miejsca".

note: description
en: Does the icon automatically appear/disappear?
pl: Czy ikona pojawia się i znika automatycznie

note: description
en: Select Test to switch to another virtual terminal and then back to X.  Your screen will change temporarily to a text console and then switch back to your current session.
pl: Kliknij przycisk Testu aby przełączyć do innego terminalu wirtualnego, a następnie wrócić do środowiska X. Na ekranie zostanie tymczasowo wyświetlony tryb wiersza poleceń, a następnie przywrócone obecne środowisko.

note: description
en: Note that this test may require you to enter your password.
pl: Ten test może wymagać podania hasła.

note: description
en: Did the screen change temporarily to a text console?
pl: Czy ekran chwilowo zmienił się w tryb konsoli tekstowej?

note: description
en: If your system does not have a VGA port, please skip this test.
pl: Proszę pominąć ten test, jeśli komputer nie posiada gniazda VGA.

note: description
en: Connect a display (if not already connected) to the VGA port on your system. Is the image displayed correctly?
pl: Proszę podłączyć monitor (jeśli nie został jeszcze podłączony) do gniazda VGA. Czy obraz jest wyświetlany prawidłowo?

note: description
en: If your system does not have a DVI port, please skip this test.
pl: Proszę pominąć ten test, jeśli komputer nie posiada gniazda DVI.

note: description
en: Connect a display (if not already connected) to the DVI port on your system. Is the image displayed correctly?
pl: Proszę podłączyć monitor (jeśli nie został jeszcze podłączony) do gniazda DVI. Czy obraz jest wyświetlany prawidłowo?

note: description
en: If your system does not have DisplayPort, please skip this test.
pl: Proszę pominąć ten test, jeśli komputer nie posiada gniazda DisplayPort.

note: description
en: Connect a display (if not already connected) to the DisplayPort on your system. Is the image displayed correctly?
pl: Proszę podłączyć monitor (jeśli nie został jeszcze podłączony) do gniazda DisplayPort. Czy obraz jest wyświetlany prawidłowo?

note: description
en: If your system does not have a HDMI port, please skip this test.
pl: Proszę pominąć ten test, jeśli komputer nie posiada gniazda HDMI.

note: description
en: Connect a display (if not already connected) to the HDMI port on your system. Is the image displayed correctly?
pl: Proszę podłączyć monitor (jeśli nie został jeszcze podłączony) do gniazda HDMI. Czy obraz jest wyświetlany prawidłowo?

note: description
en: If your system does not have a S-VIDEO port, please skip this test.
pl: Proszę pominąć ten test, jeśli komputer nie posiada gniazda S-VIDEO.

note: description
en: Connect a display (if not already connected) to the S-VIDEO port on your system. Is the image displayed correctly?
pl: Proszę podłączyć monitor (jeśli nie został jeszcze podłączony) do gniazda S-VIDEO. Czy obraz jest wyświetlany prawidłowo?

note: description
en: If your system does not have a RCA port, please skip this test.
pl: Proszę pominąć ten test, jeśli komputer nie posiada gniazda RCA.

note: description
en: Connect a display (if not already connected) to the RCA port on your system. Is the image displayed correctly?
pl: Proszę podłączyć monitor (jeśli nie został jeszcze podłączony) do gniazda RCA. Czy obraz jest wyświetlany prawidłowo?

note: description
en: Did the monitor go blank?
pl: Czy ekran został wygaszony?

note: description
en: Detecting your network controller(s):
pl: Wykrywanie kontrolerów sieciowych:

note: description
en: Was the connection correctly established?
pl: Czy połączenie zostało prawidłowo nawiązane?

note: description
en: Insert a DVD.  Then select Test to play the DVD in Totem.
pl: Włóż nagraną płytę DVD i kliknij Test. Zawartość nośnika powinna zostać odtworzona za pomocą programu Totem.

note: description
en: Did the file play?
pl: Czy plik został odtworzony?

note: description
en: Please restart your machine from the Ubuntu Panel.
pl: Proszę uruchomić ponownie komputer, używając polecenia górnego panelu.

note: description
en: Plug a PCMCIA device into the computer.
pl: Proszę podłączyć urządzenie do gniazda PCMCIA.

note: description
en: Is it detected?
pl: Czy urządzenie zostało wykryte?

note: description
en: Automated benchmark testing
pl: Zautomatyzowane testowanie wydajności

note: description
en: Does closing your laptop lid cause your screen to blank?
pl: Czy opuszczenie pokrywy laptopa powoduje wygaszenie ekranu?

note: description
en: Click the Test button, then close and open the lid.
pl: Proszę kliknąć przycisk Przetestuj, a następnie opuścić i podnieść pokrywę laptopa.

note: description
en: Did the screen turn off while the lid was closed?
pl: Czy ekran został wyłączony po opuszczeniu pokrywy?

note: description
en: Click the Test button, then close the lid and wait 5 seconds.
pl: Proszę kliknąć przycisk Przetestuj, a następnie opuścić pokrywę laptopa i poczekać 5 sekund.

note: description
en: Open the lid.
pl: Proszę podnieść pokrywę laptopa.

note: description
en: Did the screen turn back on when the lid was opened?
pl: Czy ekran został włączony po podniesieniu pokrywy?

note: description
en: Test the network before suspending.
pl: Sprawdzenie sieci przed wstrzymaniem

note: description
en: Record the current resolution before suspending.
pl: Zapis bieżącej rozdzielczości przed wstrzymaniem.

note: description
en: Test the audio before suspending.
pl: Test audio przed wstrzymaniem.

note: description
en: Make sure that the RTC (Real-Time Clock) device exists.
pl: Proszę upewnić się, że urządzenie RTC (Real-Time Clock - zegar czasu rzeczywistego) istnieje.

note: description
en: Power management Suspend and Resume test
pl: Testowanie zarządzania zasilaniem (wstrzymanie i wznowienie)

note: description
en: Select Test and your system will suspend for about 30 - 60 seconds. If your system does not wake itself up after 60 seconds, please press the power button momentarily to wake the system manually. If your system fails to wake at all and must be rebooted, restart System Testing after reboot and mark this test as Failed.
pl: Proszę kliknąć przycisk Przetestuj, aby wstrzymać działanie systemu na około 30-60 sekund. Jeśli system nie wznowi pracy po 60 sekundach, proszę wznowić działanie systemu ręcznie, wciskając przycisk zasilania. Jeśli system nie zostanie wznowiony w ogóle i konieczne będzie ponowne uruchomienie komputera, proszę uruchomić ponownie program Testowanie systemu i oznaczyć bieżący test jako nieudany.

note: description
en: Test the network after resuming.
pl: Testowanie sieci po wznowieniu systemu

note: description
en: Test to see that we have the same resolution after resuming as before.
pl: Sprawdzenie czy rozdzielczość po wznowieniu odpowiada rozdzielczości sprzed uśpienia.

note: description
en: Test the audio after resuming.
pl: Sprawdzenie dźwięku po wznowieniu działania systemu.

note: description
en: Verify a bluetooth peripheral.  An example verification procedure for a bluetooth mouse is given.
pl: Weryfikacja urządzenia bluetooth. Jako przykładową podano weryfikację myszy bluetooth.

note: description
en: This test will check to make sure that supported video modes work after a suspend and resume.  Select Test to begin.
pl: Ten test sprawdzi, czy obsługiwane tryby wideo działają poprawnie, po wstrzymaniu i wznowieniu systemu. Proszę kliknąć przycisk Przetestuj, aby rozpocząć.

note: description
en: This will check to make sure that your audio device works properly after a suspend and resume.  You can use either internal or external microphone and speakers.
pl: Test sprawdzi czy urządzenie audio działa poprawnie po wstrzymaniu i przywróceniu ze stanu wstrzymania. Można użyć wewnętrznych lub zewnętrznych głośników i mikrofonu.

note: description
en: To execute this test, make sure your speaker and microphone are NOT muted and the volume is set sufficiently loud to record and play audio. Select Test and then speak into your microphone. After a few seconds, your speech will be played back to you.
pl: Aby wykonać ten test upewnij się, że twoje głośniki i mikrofon NIE są wyciszone oraz że poziom głośności pozwala na swobodne nagrywanie i odtwarzanie dźwięku. Wybierz Test i powiedz coś do mikrofonu. Po upływie kilku sekund, nagranie powinno zostać odtworzone.

note: description
en: Enter and resume from suspend state for 30 iterations. Please note that this is a lengthy test. Select Test to begin. If your system fails to wake and must be rebooted, please restart System Testing and mark this test as Failed.
pl: Ten test trzydziestokrotnie wstrzymuje i wznawia system. Zauważ, iż jest on czasochłonny. Kliknij przycisk Test aby rozpocząć. Jeśli wystąpi błąd i konieczne będzie ponowne uruchomienie systemu, proszę uruchomić program Testowania Systemu ponownie i oznaczyć ten test jako nieudany.

note: description
en: Did the system successfully suspend and resume for 30 iterations?
pl: Czy system zdołał wejść w stan wstrzymania i wybudzić się z niego 30 razy?

note: description
en: This will check to make sure your system can successfully hibernate (if supported).
pl: Test sprawdza, czy system może przejść w stan hibernacji (jeśli jest obsługiwana).

note: description
en: Select Test to begin. The system will hibernate and should wake itself within 5 minutes.  If your system does not wake itself after 5 minutes, please press the power button to wake the system manually. If the system fails to resume from hibernate, please restart System Testing and mark this test as Failed.
pl: Kliknij przycisk Test, aby rozpocząć. System wejdzie w stan hibernacji, z którego powinien się samoczynnie wybudzić w ciągu pięciu minut. Jeśli system nie wznowi pracy samoczynnie po tym czasie, proszę nacisnąć przycisk zasilania aby wybudzić komputer ręcznie. Jeśli wybudzenie z hibernacji nie powiedzie się, proszę uruchomić Testowanie Systemu i oznaczyć ten test jako nieudany.

note: description
en: Did the system successfully hibernate and did it work properly after waking up?
pl: Czy system przeszedł w stan hibernacji i pracował poprawnie po wyjściu z niej?

note: description
en: Enter and resume from hibernate for 30 iterations. Please note that this is a very lengthy test. Also, if your system does not wake itself after 2 minutes, you will need to press the power button to wake the system up. If the system fails to resume from hibernation and must be rebooted, please restart System Testing and mark this test as Failed.
pl: Ten test hibernuje komputer i wybudza go trzydziestokrotnie. Zauważ, że jest to operacja czasochłonna. Jeśli system nie wybudzi się samoczynnie po upływie dwóch minut, konieczne będzie wciśnięcie przycisku zasilania aby zrobić to ręcznie. Jeśli wybudzenie systemu nie powiedzie się i konieczne będzie ponowne uruchomienie komputera, proszę uruchomić program Testowania Systemu i oznaczyć ten test jako nieudany.

note: description
en: Also, you will need to ensure your system has no power-on or HDD passwords set, and that grub is set to boot Ubuntu by default if you have a multi-boot set-up.
pl: Należy się upewnić czy system nie ma ustawionych żadnych haseł wymaganych przy uruchomieniu, a w przypadku gdy zainstalowanych jest kilka systemów operacyjnych, że GRUB jest skonfigurowany tak, by domyślnie uruchamiać Ubuntu.

note: description
en: Did the system successfully hibernate and wake 30 times?
pl: Czy system zdołał 30 razy przejść w stan hibernacji i wyjść z niego?

note: description
en: Select test and your system will suspend for about 30 - 60 seconds. If your system does not wake itself up after 60 seconds, please press the power button momentarily to wake the system manually. If your system fails to wake at all and must be rebooted, restart System Testing after reboot and mark this test as Failed.
pl: Proszę kliknąć przycisk Przetestuj, aby wstrzymać działanie systemu na około 30-60 sekund. Jeśli system nie wznowi pracy po 60 sekundach, proszę wznowić działanie systemu ręcznie, wciskając przycisk zasilania. Jeśli system nie zostanie wznowiony w ogóle i konieczne będzie ponowne uruchomienie komputera, proszę uruchomić ponownie program Testowanie systemu i oznaczyć bieżący test jako nieudany.

note: description
en: QA regression tests (destructive)
pl: Regresyjny test kontroli jakości (destruktywnie)

note: description
en: sshd test
pl: Test sshd

note: description
en: DNS server test
pl: Test serwera DNS

note: description
en: Samba server test
pl: Test serwera Samba

note: description
en: LAMP server test
pl: Test serwera LAMP

note: description
en: Tomcat server test
pl: Test serwera Tomcat

note: description
en: Plug a USB keyboard into the computer. Then, click on the Test button \ to enter text.
pl: Proszę wsunąć wtyczkę klawiatury do gniazda USB komputera. Następnie proszę kliknąć przycisk Przetestuj, aby wprowadzić tekst.

note: description
en: Does the keyboard work?
pl: Czy klawiatura działa?

note: description
en: Click 'Test' and insert a USB device within 5 seconds. If the test is successful, you should notice that 'Yes' is selected below. Do not unplug the device if the test is successful.
pl: Proszę kliknąć przycisk Przetestuj i w przeciągu 5 sekund wsunąć urządzenie do gniazda USB. Jeśli test uda się, proszę zaznaczyć odpowiedź "Tak" i pozostawić urządzenie wsunięte.

note: description
en: If no USB device is inserted or the device is not recognized, the test will fail and 'No' will be selected below.
pl: Jeśli nie zostanie wsunięte żadne urządzenie USB lub urządzenie nie zostanie rozpoznane, test nie uda się i poniżej zostanie zaznaczona odpowiedź "Nie".

note: description
en: Click 'Test' and remove the USB device you inserted within 5 seconds. If the test is successful, you should notice that 'Yes' is selected below.
pl: Proszę kliknąć przycisk "Przetestuj" i wysunąć urządzenie USB w ciągu 5 sekund. Jeśli wynik testu będzie pozytywny, proszę zaznaczyć poniżej odpowiedź "Tak".

note: description
en: If the USB device isn't removed or the removal is not registered, the test will fail and 'No' will be selected below.
pl: Jeśli urządzenie USB nie zostanie wysunięte lub wysunięcie nie zostanie zarejestrowane, test nie uda się i poniżej zostanie zaznaczona odpowiedź "Nie".

note: description
en: Connect a USB storage device to an external USB slot on this computer. \ An icon should appear on the desktop and in the "Places" menu at the top of the screen.
pl: Proszę wsunąć nośnik pamięci do zewnętrznego gniazda USB komputera. Na pulpicie oraz w menu "Miejsca" powinna pojawić się ikona nośnika.

note: description
en: Confirm that the icon appears, then eject the device. Repeat with each external \ USB slot.
pl: Proszę potwierdzić pojawienie się ikony a następnie wysunąć nośnik. Proszę powtórzyć czynności z każdym zewnętrznym gniazdem USB.

note: description
en: Do all USB slots work with the device?
pl: Czy urządzenie działa we wszystkich gniazdach USB?

note: description
en: This test will execute Update Manager and check to see if there are any available updates for the system. Please follow the prompts and if updates are found, install them. When Update Manager has finished, please close the app by clicking the Close button in the lower right corner.
pl: Ten test uruchomi Menedżera aktualizacji, który sprawdzi dostępność aktualizacji dla Twojego systemu. Podążaj za wskazówkami i jeśli choć jedna aktualizacja zostanie znaleziona, zainstaluj ją. Gdy Menedżer aktualizacji zakończy pracę, zamknij go, klikając przycisk "Zamknij" w prawym, dolnym rogu.

note: description
en: Select Test to open the File Browser. On the menu bar, click File -> Create Folder. In the name box for the new folder, enter the name Test Folder and hit Enter.
pl: Kliknij przycisk Test aby uruchomić przeglądarkę plików. Z paska menu wybierz polecenie Plik -> Utwórz katalog. W pasku tytułowym nowego katalogu wprowadź nazwę "Katalog testowy" i wciśnij Enter.

note: description
en: Do you now have a new folder called Test Folder?
pl: Czy "Katalog testowy" został utworzony?

note: description
en: Select Test to open the File Browser. Right click on the folder called Test Folder and click on Copy.  Right Click on any white area in the window and click on Paste.
pl: Kliknij Test aby uruchomić przeglądarkę plików. Prawym przyciskiem myszy kliknij "KatalogTestowy" i wybierz opcję Skopiuj. Kliknij prawym przyciskiem myszy dowolne miejsce na białej przestrzeni okna i wybierz polecenie Wklej.

note: description
en: Right click on the folder called Test Folder(copy) and click Rename. Enter the name Test Data in the name box and hit Enter.
pl: Kliknij prawym klawiszem myszy na "Katalog testowy(kopia)" i wybierz z listy "Zmień nazwę...". Wprowadź nazwę "Dane testowe" i naciśnij przycisk Enter.

note: description
en: Do you now have a folder called Test Data?
pl: Czy katalog zmienił nazwę na "Dane testowe"?

note: description
en: Select Test to open the File Browser. Click and drag the folder called Test Data onto the icon called Test Folder. Release the button.
pl: Kliknij Test aby uruchomić przeglądarkę plików. Kliknij i przeciągnij katalog "Dane Testowe" na ikonę folderu Folder Testowy, a następnie zwolnij przycisk myszy.

note: description
en: Double click the folder called Test Folder to open it up.
pl: Kliknij dwukrotnie "Katalog testowy" aby go otworzyć.

note: description
en: Was the folder called Test Data successfully moved into the folder called Test Folder?
pl: Czy katalog "Dane testowe" został przeniesiony do katalogu "Katalog testowy"?

note: description
en: Select Test to open the File Browser. Right click in the white space and click Create Document -> Empty File. Enter the name Test File 1 in the name box and hit Enter.
pl: Kliknij Test aby uruchomić przeglądarkę plików. Kliknij prawym przyciskiem myszy na białą (wolną) przestrzeń powierzchni okna i wybierz polecenie Utwórz dokument -> Pusty plik. Wprowadź nazwę "Plik testowy1" w polu tytułowym i wciśnij Enter.

note: description
en: Do you now have a file called Test File 1?
pl: Czy został utworzony "Plik testowy1"?

note: description
en: Close the File browser.
pl: Proszę zakończyć działanie przeglądarki plików.

note: description
en: Select Test to open the File Browser. Right click on the file called Test File 1 and click Copy. Right click in the white space and click Paste.
pl: Kliknij Test aby uruchomić przeglądarkę plików. Prawym przyciskiem myszy kliknij plik o nazwie "Plik testowy1" i wybierz opcję Skopiuj. Następnie kliknij prawym przyciskiem myszy wolne miejsce do zapisu i wybierz opcję Wklej.

note: description
en: Right click on the file called Test File 1(copy) and click Rename. Enter the name Test File 2 in the name box and hit Enter.
pl: Kliknij prawym klawiszem plik "Plik testowy1(kopia)" i wybierz opcję "Zmień nazwę...". Wprowadź nazwę "Plik testowy2" i naciśnij Enter.

note: description
en: Do you now have a file called Test File 2?
pl: Czy "Plik testowy2" powstał?

note: description
en: Select Test to open the File Browser. Click and drag the file called Test File 2 onto the icon for the folder called Test Data. Release the button.
pl: Kliknij Test, aby uruchomić przeglądarkę plików. Lewym przyciskiem myszy kliknij i przytrzymaj plik o nazwie "Plik testowy2", przeciągnij go na ikonę katalogu "Dane testowe", a następnie zwolnij przycisk myszy.

note: description
en: Double click the icon for Test Data to open that folder up.
pl: Kliknij dwukrotnie katalog "Dane testowe" aby go otworzyć.

note: description
en: Was the file Test File 2 successfully moved into the Test Data folder?
pl: Czy "Plik testowy2" został przeniesiony do katalogu "Dane testowe"?

note: description
en: Select Test to open the File Browser. Right click on the file called Test File 1 and click on Move To Trash.
pl: Kliknij Test, aby uruchomić przeglądarkę plików. Prawym przyciskiem myszy kliknij "Plik testowy 1" i wybierz polecenie "Przenieś do kosza".

note: description
en: Is Test File 1 now gone?
pl: Czy "Plik testowy1" zniknął?

note: description
en: Select Test to open the File Browser. Right click on the folder called Test Folder and click on Move To Trash.
pl: Kliknij Test, aby uruchomić przeglądarkę plików. Prawym przyciskiem myszy kliknij "Katalog testowy" i wybierz opcję "Przenieś do kosza".

note: description
en: Has Test Folder been successfully deleted?
pl: Czy "Folder testowy" został usunięty?

note: description
en: Close the File Browser.
pl: Proszę zakończyć działanie przeglądarki plików.

note: description
en: Common Document Types Test
pl: Test otwarcia najpopularniejszych typów plików

note: description
en: Select Test to launch Firefox and view the test web page.
pl: Kliknij Test, aby uruchomić przeglądarkę Firefox i przejrzeć zawartość testowej strony internetowej.

note: description
en: Did the Ubuntu Test page load correctly?
pl: Czy strona testowa Ubuntu została otwarta poprawnie?

note: description
en: Select Test to open Firefox with the Java test page, and follow the instructions there.
pl: Kliknij Test, aby uruchomić przeglądarkę Firefox ze stroną testową Java. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami.

note: description
en: Did the applet display?
pl: Czy aplet został wyświetlony?

note: description
en: Select Test to launch Firefox and view a sample Flash test.
pl: Proszę kliknąć przycisk Przetestuj, aby uruchomić przeglądarkę Firefox i otworzyć prostą stronę wykonaną w technologii Flash.

note: description
en: Did you see the text?
pl: Czy możesz odczytać tekst?

note: description
en: Select Test to launch Firefox and view a short flash video.
pl: Proszę kliknąć przycisk Przetestuj, aby uruchomić przeglądarkę Firefox i otworzyć krótkie nagranie wideo wyświetlane przy użyciu technologii Flash.

note: description
en: Did the video play correctly?
pl: Czy treść wideo została wyświetlona poprawnie?

note: description
en: Select Test to launch Firefox with a sample video.
pl: Kliknij Test, aby uruchomić w przeglądarce Firefox plik wideo.

note: description
en: Did the video play using a plugin?
pl: Czy treść została wyświetlona przy użyciu wtyczki?

note: description
en: Select Test to launch Empathy, then configure it to connect to the following service. Once you have completed the test, please quit Empathy to continue here.
pl: Kliknij Test, aby uruchomić program Empathy. Następnie skonfiguruj go tak, by połączyć się z podanym serwisem. Aby kontynuować, po zakończeniu testu wyłącz program Empathy.

note: description
en: Were you able to connect correctly and send/receive messages?
pl: Czy połączyłeś się poprawnie, mogąc wysyłać i odbierać wiadomości?

en: Usage: checkbox [OPTIONS]
pl: Użycie: checkbox [OPCJE]

en: The file to write the log to.
pl: Określa plik dziennika

en: Configuration override parameters.
pl: Konfiguracja przekracza parametry.

en: Shorthand for --config=checkbox/plugins/jobs_info/blacklist.
pl: Skrót odpowiadający --config=checkbox/plugins/jobs_info/blacklist.

en: Shorthand for --config=checkbox/plugins/jobs_info/blacklist_file.
pl: Skrót odpowiadający --config=checkbox/plugins/jobs_info/blacklist_file.

en: Shorthand for --config=checkbox/plugins/jobs_info/whitelist.
pl: Skrót odpowiadający --config=checkbox/plugins/jobs_info/whitelist.

en: Shorthand for --config=checkbox/plugins/jobs_info/whitelist_file.
pl: Skrót odpowiadający --config=checkbox/plugins/jobs_info/whitelist_file.

en: Missing configuration file as argument.
pl: Brak pliku konfiguracji jako argumentu.

en: Hangup detected on controlling terminal or death of controlling process
pl: Terminal sterujący zakończył połączenie albo proces sterujący zaprzestał działania.

en: Interrupt from keyboard
pl: Przerwanie z klawiatury

en: Quit from keyboard
pl: Zakończenie za pomocą klawiatury

en: Illegal Instruction
pl: Błędna instrukcja

en: Abort signal from abort(3)
pl: Porzucenie sygnału z abort(3)

en: Floating point exception
pl: Wyjątek zmiennoprzecinkowy

en: Kill signal
pl: Zakończ sygnał

en: Invalid memory reference
pl: Nieprawidłowe odniesienie do pamięci

en: Broken pipe: write to pipe with no readers
pl: Nieprawidłowy potok: zapis do potoku bez odczytu

en: Timer signal from alarm(2)
pl: Otrzymano sygnał Timer ok funkcji alarm(2)

en: Termination signal
pl: Sygnał zakończenia

en: User-defined signal 1
pl: Zdefiniowany przez użytkownika sygnał 1

en: User-defined signal 2
pl: Zdefiniowany przez użytkownika sygnał 2

en: Child stopped or terminated
pl: Proces potomny został zatrzymany lub przerwany

en: Continue if stopped
pl: Kontynuuj w razie zatrzymania

en: Stop process
pl: Zatrzymaj proces

en: Stop typed at tty
pl: Stop wpisane w tty

en: tty input for background process
pl: wejście tty dla procesu w tle

en: tty output for background process
pl: wyjście tty dla procesu w tle

en: UNKNOWN
pl: NIEZNANY

en: Unknown signal
pl: Nieznany sygnał

en: yes
pl: tak

en: no
pl: nie

en: skip
pl: pomiń

en: Please choose (%s):
pl: Proszę wybrać (%s):

en: test
pl: przetestuj

en: test again
pl: przetestuj ponownie

en: Please type here and press Ctrl-D when finished:
pl: Należy wpisać tutaj oraz wcisnąć Ctrl-D po zakończeniu.

en: Checkbox System Testing
pl: Testowanie systemu Checkbox

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Previous
pl: Wstecz

en: Next
pl: Naprzód

note: Show buttons
en: Select All
pl: Zaznacz wszystko

en: Deselect All
pl: Odznacz wszystko

en: Test
pl: Przetestuj

en: Test Again
pl: Przetestuj ponownie

en: _Test Again
pl: _Przetestuj ponownie

en: Info
pl: Informacje

en: Error
pl: Błąd

en: Unable to start web browser to open %s.
pl: Nie można uruchomić przeglądarki internetowej, aby otworzyć %s.

en: Collecting information about this test.
    This might take a few minutes.
pl: Trwa gromadzenie informacji o teście.
    Może to potrwać kilka minut.

en: Collected information is being sent for bug tracking.
    This might take a few minutes.
pl: Przesyłanie raportu o błędach.
    Może to potrwać kilka minut.

en: Test %s from suite %s failed.
pl: Test %s z zestawu %s nie udał się.

en: Test %s failed.
pl: Test %s nie udał się.

en: Is a package upgrade in process? Error: %s
pl: Czy pakiet jest w trakcie aktualizowania? Błąd: %s

en: Successfully finished testing!
pl: Zakończono testowanie!

en: _Finish
pl: _Zakończ

en: Gathering information from your system...
pl: Gromadzenie informacji o systemie...

en: Welcome to System Testing!
    
    Checkbox provides tests to confirm that your system is working properly. Once you are finished running the tests, you can view a summary report for your system.
pl: Witamy w programie testującym system!
    
    Program Checkbox przeprowadza testy sprawdzające poprawność działania systemu. Gdy wszystkie uruchomione testy zostaną zakończone, wyświetlony zostanie końcowy raport zawierający wyniki.

en: Failed to process form: %s
pl: Błąd przetwarzania: %s

en: Failed to contact server. Please try
    again or upload the following file name:
    %s
    
    directly to the system database:
    https://launchpad.net/+hwdb/+submit
pl: Nie udało się połączyć z serwerem.
    Proszę spróbować ponownie lub wysłać plik:
    %s
    
    bezpośrednio do bazy danych systemu:
    https://launchpad.net/+hwdb/+submit

en: Failed to upload to server,
    please try again later.
pl: Nie udało się wysłać informacji do serwera.
    Proszę spróbować później.

en: Information not posted to Launchpad.
pl: Informacja nie została wysłana na Launchpad.

en: The following report has been generated for submission to the Launchpad hardware database:
    
      [[%s|View Report]]
    
    You can submit this information about your system by providing the e-mail address you use to sign in to Launchpad. If you do not have a Launchpad account, please register here:
    
      https://launchpad.net/+login
pl: Wygenerowano następujący raport w celu przesłania go do bazy danych sprzętu Launchpad:
    
      [[%s|Otwórz raport]]
    
    Można przesłać informacje dotyczące systemu, wprowadzając poniżej adres e-mail, który jest używany do logowania się w witrynie Launchpad. Nowe konto Launchpad można zarejestrować pod następującym adresem:
    
      https://launchpad.net/+login

en: No e-mail address provided, not submitting to Launchpad.
pl: Nie został podany adres e-mail; nie wysłano do Launchpada.

en: Email address must be in a proper format.
pl: Adres e-mail musi być zapisany w poprawnym formacie.

en: Exchanging information with the server...
pl: Wymiana informacji z serwerem...

en: There is another checkbox running. Please close it first.
pl: Program checkbox jest już uruchomiony. Proszę najpierw zakończyć działanie uruchomionego wystąpienia programu.

en: Checkbox did not finish completely.
    Do you want to recover from the previous run?
pl: Program Checkbox nie dokończył pracy przed ostatnim zakończeniem działania.
    Powrócić stan z poprzedniego uruchomienia?

en: Running %s...
pl: Uruchamianie %s...

note: Get results
en: Select the suites to test
pl: Proszę wybrać zestaw testów:

en: Enter text:
pl: Wprowadź tekst:

en: Type Text
pl: Wprowadzanie tekstu

en: No Internet connection
pl: Brak połączenia z Internetem

en: Connection established lost a packet
pl: Nawiązane połączenie utraciło pakiet

en: Internet connection fully established
pl: Nawiązano połączenie internetowe
