ubuntuone-client - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Downloading
da: Henter

en: Unsynchronized
da: Ikke synkroniseret

en: Uploading
da: Sender

en: Control applet for Ubuntu One
da: Kontrol-applet til Ubuntu One

en: Disconnected
da: Afbrudt

en: Idle
da: Hviler

en: Update Required
da: Opdatering krævet

en: A new client version is required to continue
da: En ny klientversion er krævet for at fortsætte

en: Connecting
da: Forbinder

en: Scanning
da: Skanner

en: Synchronizing
da: Synkroniserer

en: Working
da: Arbejder

en: _Report a Problem
da: _Raportér et problem

en: _Open Folder
da: _Åbn mappe

en: _Go to Web
da: _Gå til web

en: Log in or Sign Up for Ubuntu One
da: Log ind eller tilmeld dig Ubuntu One

en: Ubuntu One client applet already running, quitting
da: Ubuntu One klient-applet kører allerede, afslutter

en: File Sharing
da: Fildeling

en: Connect
da: Forbind

en: Disconnect
da: Afbryd

en: Share on Ubuntu One
da: Del på Ubuntu One

en: _Share
da: _Del

en: Share _with (e-mail):
da: Del _med (e-post)

en: Share _Name:
da: Delings_navn

en: _Allow Modification
da: _Tillad ændring

en: Share this folder on Ubuntu One
da: Del denne mappe på Ubuntu One
