ubuntuone-client - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Downloading
hu: Letöltés

en: Unsynchronized
hu: Szinkronizálatlan

en: Uploading
hu: Feltöltés

en: Control applet for Ubuntu One
hu: Ubuntu One vezérlőalkalmazás

en: Disconnected
hu: Bontva

en: Idle
hu: Üresjárat

en: Update Required
hu: Frissítés szükséges

en: A new client version is required to continue
hu: A folytatáshoz a kliens új verziója szükséges

en: Connecting
hu: Kapcsolódás

en: Scanning
hu: Vizsgálat

en: Synchronizing
hu: Szinkronizálás

en: Working
hu: Feldolgozás

en: _Report a Problem
hu: _Hiba jelentése

en: _Open Folder
hu: _Mappa megnyitása

en: _Go to Web
hu: _Weboldal megnyitása

en: Log in or Sign Up for Ubuntu One
hu: Bejelentkezés vagy regisztráció az Ubuntu One-ra

en: Ubuntu One client applet already running, quitting
hu: Az Ubuntu One kliens már fut, kilépés

en: File Sharing
hu: Fájlmegosztás

en: Connect
hu: Csatlakozás

en: Disconnect
hu: Bontás

en: Share on Ubuntu One
hu: Megosztás az Ubuntu One-on

en: _Share
hu: _Megosztás

en: Share _with (e-mail):
hu: Megosztás vele (e-mail):

en: Share _Name:
hu: Megosztás _neve:

en: _Allow Modification
hu: Mó_dosítás engedélyezése

en: Share this folder on Ubuntu One
hu: Mappa megosztása az Ubuntu One-on
