ubuntuone-client - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Downloading
nl: Bezig met downloaden

en: Unsynchronized
nl: Niet gesynchroniseerd

en: Uploading
nl: Bezig met uploaden

en: Control applet for Ubuntu One
nl: Ubuntu One beheer-applet

en: Disconnected
nl: Niet verbonden

en: Idle
nl: Niet actief

en: Update Required
nl: Update vereist

en: A new client version is required to continue
nl: Om verder te gaan is een nieuwe versie van de client vereist

en: Connecting
nl: Bezig verbinding te maken

en: Scanning
nl: Bezig met scannen

en: Synchronizing
nl: Bezig met synchroniseren

en: Working
nl: Bezig

en: _Report a Problem
nl: P_robleem melden

en: _Open Folder
nl: Map _openen

en: _Go to Web
nl: _Ga naar Web

en: Log in or Sign Up for Ubuntu One
nl: Inloggen of aanmelden voor Ubuntu One

en: Ubuntu One client applet already running, quitting
nl: Ubuntu One-client sluit af; er draait al een andere client.

en: File Sharing
nl: Bestanden delen

en: Connect
nl: Verbinden

en: Disconnect
nl: Verbinding verbreken

en: Share on Ubuntu One
nl: Delen via Ubuntu One

en: _Share
nl: _Delen

en: Share _with (e-mail):
nl: Delen met (e-mail) _w

en: Share _Name:
nl: _Naam voor deelbestand

en: _Allow Modification
nl: Bewerken toest_aan

en: Share this folder on Ubuntu One
nl: Deze map via Ubuntu One delen
