reminders-app - en to ca translation catalogue (57 entries)

en: Reminders
ca: Recordatoris

en: Ubuntu Reminders app, powered by Evernote
ca: Aplicació Recordatoris, compatible amb Evernote

en: Last edited %1
ca: Darrera edició %1

en: Shared
ca: Compartida

en: Private
ca: Privada

en: Release to refresh
ca: Deixeu anar per actualitzar

en: Pull down to refresh
ca: Estireu per actualitzar

en: Clear reminder
ca: Suprimeix el recordatori

en: Mark as done
ca: Marca-ho com a completat

en: Notebooks
ca: Llibretes

en: Tags
ca: Etiquetes

en: No note selected.
    Select a note to see it in detail.
ca: No heu seleccionat cap nota.
    Seleccioneu-ne una per veure'n els detalls.

en: No account available
ca: No hi ha cap compte disponible

en: Please configure and authorize an Evernote account in System Settings
ca: Configureu i autoritzeu un compte de l'Evernote a la Configuració del sistema.

en: Add account
ca: Afig un compte

en: Select Evernote account
ca: Seleccioneu el compte de l'Evernote

en: Untitled
ca: Sense títol

en: Edit
ca: Edita

en: Edit reminder
ca: Ed. el recordatori

en: Set reminder
ca: Af. un recordatori

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Add notebook
ca: Afig una llibreta

en: Search
ca: Cerca

en: Refresh
ca: Actualitza

en: Accounts
ca: Comptes

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Save
ca: Guarda

en: Add note
ca: Afig una nota

en: No notes available. You can create new notes using the "Add note" button.
ca: No hi ha cap nota disponible. Podeu crear-ne de noves amb el botó «Afig una nota».

en: No reminders available. You can create new reminders by setting a reminder when viewing a note.
ca: No hi ha cap recordatori disponible. Podeu crear-ne de nous mostrant una nota i definint-hi un recordatori.

en: Search notes
ca: Cerca de notes

en: Select date and time for the reminder:
ca: Seleccioneu la data i l'hora per al recordatori:

en: No tags available. You can tag notes while viewing them.
ca: No hi ha cap etiqueta disponible. Podeu etiquetar les notes quan les estigueu vient.

en: Authentication expired.
ca: L'autenticació ha vençut

en: Limit exceeded.
ca: S'ha excedit el límit

en: Rate limit exceeded.
ca: S'ha excedit el límit de creació de notes.

en: Quota exceeded.
ca: S'ha excedit el límit d'espai.

en: Today
ca: Hui

en: Yesterday
ca: Ahir

en: Last week
ca: La setmana passada

en: Two weeks ago
ca: Fa dos setmanes

note: TRANSLATORS: the first argument refers to a month name and the second to a year
en: %1 %2
ca: %1 de %2

en: Done
ca: Fet

en: No date
ca: Sense data

en: Overdue
ca: Endarrerit

en: Tomorrow
ca: Demà

en: Next week
ca: La setmana que ve

en: In two weeks
ca: D'ací a dos setmanes

en: Later
ca: Més avant

note: TRANSLATORS: this is part of a longer string - "Last updated: today"
en: today
ca: hui

note: TRANSLATORS: this is part of a longer string - "Last updated: yesterday"
en: yesterday
ca: ahir

note: TRANSLATORS: this is part of a longer string - "Last updated: last week"
en: last week
ca: la setmana passada

note: TRANSLATORS: this is part of a longer string - "Last updated: two weeks ago"
en: two weeks ago
ca: fa dos setmanes

note: TRANSLATORS: this is used in the notes list to group notes created on the same month the first parameter refers to a month name and the second to a year
en: on %1 %2
ca: %1 de %2

en: Error refreshing notes: %1
ca: S'ha produït un error en actualitzar les notes: %1

en: Error refreshing notebooks: %1
ca: S'ha produït un error en actualitzar les llibretes: %1

en: Error refreshing tags: %1
ca: S'ha produït un error en actualitzar les etiquetes: %1
