reminders-app - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Reminders
el: Υπενθυμίσεις

en: Shared
el: Διαμοιραζόμενο

en: Notes
el: Σημειώσεις

en: Notebooks
el: Σημειωματάρια

en: Add account
el: Προσθήκη λογαριασμού

en: Untitled
el: Χωρίς τίτλο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Delete
el: Διαγραφή
