reminders-app - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Reminders
my: သတိပေးချက်

en: Shared
my: ဝေမျှမည်

en: Private
my: သီးသန့်

en: Notes
my: မှတ်စုများ

en: Notebooks
my: မှတ်စုစာအုပ်များ

en: Untitled
my: ခေါင်းစဉ်မဲ့

en: Edit
my: ပြင်ဆင်

en: Delete
my: ဖျက်မည်

en: Search
my: ရှာဖွေရန်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်မည်

en: Save
my: သိမ်းမည်

en: Add note
my: မှတ်စုပေါင်းထည့်မည်
