reminders-app - en to ms translation catalogue (53 entries)

en: Notes
ms: Nota

en: Notebooks
ms: Buku Nota

en: Reminders
ms: Peringatan

en: No note selected.
    Select a note to see it in detail.
ms: Tiada nota dipilih.
    Pilih satu nota untuk melihat perinciannya.

en: No account available
ms: Tiada akaun tersedia

en: Please setup an account in the system settings
ms: Sila pasanf satu akaun di dalam tetapan sistem

en: Add account
ms: Tambah akaun

en: Last edited %1
ms: %1 terakhir disunting

en: Shared
ms: Dikongsi

en: Private
ms: Persendirian

en: Release to refresh
ms: Lepas untuk segar semula

en: Pull down to refresh
ms: Tarik bawah untuk segar semula

en: Clear reminder
ms: Kosongkan peringatan

en: Mark as done
ms: Tanda sebagai selesai

en: Back
ms: Undur

en: Use it!
ms: Guna ia!

en: Untitled
ms: Tidak Bertajuk

en: Edit
ms: Sunting

en: Edit reminder
ms: Sunting peringatan

en: Set reminder
ms: Tetapkan peringatan

en: Delete
ms: Padam

en: Add notebook
ms: Tambah buku nota

en: Search
ms: Gelintar

en: Refresh
ms: Segar Semula

en: Accounts
ms: Akaun

en: Cancel
ms: Batal

en: Save
ms: Simpan

en: Add note
ms: Tambah nota

en: No notes available. You can create new notes using the "Add note" button.
ms: Tiada nota tersedia. Anda boleh cipta nota baharu menggunakan butang "Tambah nota".

en: No reminders available. You can create new reminders using the "Add reminder" button or by setting a reminder when viewing a note.
ms: Tiada peringatan tersedia. Anda boleh cipta peringatan baharu menggunakan butang "Tambah peringatan" atau tetapkan peringatan ketika melihat nota.

en: Select date and time for the reminder:
ms: Pilih tarikh dan masa untuk peringatan:

en: Today
ms: Hari Ini

en: Yesterday
ms: Semalam

en: Last week
ms: Minggu lepas

en: Two weeks ago
ms: Dua minggu lepas

en: Done
ms: Selesai

en: No date
ms: Tiada tarikh

en: Overdue
ms: Melampaui Tempoh

en: Tomorrow
ms: Esok

en: Next week
ms: Minggu hadapan

en: In two weeks
ms: Dalam dua minggu

en: Later
ms: Kemudian

note: TRANSLATORS: this is part of a longer string - "Last updated: today"
en: today
ms: hari ini

note: TRANSLATORS: this is part of a longer string - "Last updated: yesterday"
en: yesterday
ms: semalam

note: TRANSLATORS: this is part of a longer string - "Last updated: last week"
en: last week
ms: minggu lepas

note: TRANSLATORS: this is part of a longer string - "Last updated: two weeks ago"
en: two weeks ago
ms: dua minggu lepas

note: TRANSLATORS: this is used in the notes list to group notes created on the same month the first parameter refers to a month name and the second to a year
en: on %1 %2
ms: pada %1 %2

en: Error refreshing notes: %1
ms: Ralat menyegar semula nota: %1

en: Error refreshing notebooks: %1
ms: Ralat menyegar semula buku nota: %1

en: Authentication expired.
ms: Pengesahihan telah luput.

en: Limit exceeded.
ms: Had dicapai.

en: Rate limit exceeded.
ms: Had kadar dicapai.

en: Quota exceeded.
ms: Kuota dicapai.
