ubuntu-clock-app - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Clock
hr: Sat

en: Timer
hr: Mjerač vremena

en: Stopwatch
hr: Štoperica

en: Add Alarm
hr: Dodaj alarm

en: Sunrise
hr: Izlazak sunca

en: Sunset
hr: Zalazak sunca

en: Delete
hr: Obriši

en: Reset
hr: Poništi

en: Lap
hr: Krug

en: Laps
hr: Krugova

en: Current
hr: Trenutni

en: Recorded laps
hr: Izmjereni krugovi

en: Presets
hr: Predefinirano
