ubuntu-clock-app - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Clock
id: Jam

en: Add Alarm
id: Tambah Alarm

en: Add City
id: Tambahkan Kota

en: Current Location
id: Lokasi Sekarang

en: World
id: Dunia

en: Sunrise
id: Matahari Terbit

en: Loading
id: Memuat

en: Sunset
id: Matahari Terbenam

en: Search
id: Cari

en: Delete
id: Hapus

en: Reset
id: Setel Ulang

en: Current
id: Sekarang
