ubuntu-clock-app - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Clock
ja: 時計

en: Alarm
ja: アラーム

en: Timer
ja: タイマー

en: Stopwatch
ja: ストップウオッチ

en: Add Alarm
ja: アラームの追加

en: Edit Alarm
ja: アラームを編集

en: Alarm Name
ja: アラーム名

en: Repeats
ja: 繰り返し

en: Save
ja: 保存

en: Sunrise
ja: 日の出

en: Sunset
ja: 日の入り

en: Delete
ja: 削除

en: Reset
ja: リセット

en: Lap
ja: ラップ

en: Laps
ja: ラップ

en: Current
ja: 現在

en: Recorded laps
ja: 記録したラップ

en: Presets
ja: プリセット
