ubuntu-clock-app - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Clock
my: ဢွမ်မူင်း

en: Alarm
my: သဵင်တိုၼ်ႇ

en: Timer
my: ယၢမ်းလေႃႈ

en: Stopwatch
my: ယၢမ်းၵိုတ်း

en: Add Alarm
my: ထႅမ်သႂ်ႇ သဵင်တိုၼ်ႇ

en: Add City
my: ထႅမ်သႂ်ႇ ဝဵင်း

en: Current Location
my: ဢွင်ႈတီႈယၢမ်းလဵဝ်

en: World
my: လူမ်ႈၾႃ့

en: Sunrise
my: ၶၢဝ်းဝၼ်းဢွၵ်ႇ

en: Loading
my: တိုၵ့်ၼဵင်ႇပိုတ်ႇ

en: Sunset
my: ၶၢဝ်းဝၼ်းတူၵ်း

en: Search
my: သွၵ်ႈႁႃ

en: Delete
my: မွတ်ႇပႅတ်ႈ

en: Reset
my: ၶိုၼ်းၵေႃႇတင်ႈ

en: Lap
my: လႅပ့်

en: Laps
my: လႅပ့်

en: Current
my: ယၢမ်းလဵဝ်

en: Recorded laps
my: လႅပ့်ဢၼ် ဢတ်းတိဝႆ့

en: Presets
my: ၵေႃႇတင်ႈဝႆ့လူင်ႈၼႃႈ
