unity - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Recent searches
hr: Nedavne pretrage

en: Confirm
hr: Potvrdi

en: Type or say a command
hr: Upišite ili izgovorite naredbu

en: Loading. Please Wait...
hr: Učitavanje. Molim pričekajte...

en: Speak Now...
hr: Recite...

en: Speaking...
hr: Govor...

en: Search
hr: Pretraživanje
