unity - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Recent searches
ro: Căutări recente

en: Confirm
ro: Confirmați

en: Type or say a command
ro: Scrieți sau spuneți o comandă

en: Loading. Please Wait...
ro: Se încarcă. Așteptați...

en: Speak Now...
ro: Vorbiți acum...

en: Speaking...
ro: Vorbire...

en: Search
ro: Căutare
