unity - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Lock to Launcher
fr: Conserver dans le lanceur

en: Skip intro
fr: Passer l'intro

en: Right edge
fr: Bord droit

en: Top edge
fr: Bord supérieur

en: Close
fr: Fermer

en: Left edge
fr: Bord gauche

en: Recent searches
fr: Recherches récentes

en: Rate this
fr: Evaluez ceci

en: Add a review
fr: Ajouter un avis

en: Send
fr: Envoyer

en: Emergency Call
fr: Appel d'urgence

en: Hello %1
fr: Bonjour %1

en: Hello
fr: Bonjour

en: Confirm
fr: Confirmez

en: Type or say a command
fr: Rédigez ou dictez une commande

en: Loading. Please Wait...
fr: Chargement. Veuillez patienter…

en: Speak Now...
fr: Parlez maintenant…

en: Show password
fr: Afficher le mot de passe

en: Search
fr: Rechercher

en: Please enter %1
fr: Veuillez saisir %1
