camera-app - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Camera
az: Kamera

en: Camera application
az: Kamera proqramı

en: Flash
az: İşıq

en: Light;Dark
az: Açıq;Tünd

en: Flip Camera
az: Kameranı Çevir

en: Front Facing;Back Facing
az: Ön Üz;Arxa Üz

en: Shutter
az: Çəkim

en: Take a Photo;Snap;Record
az: Şəkil Şək;Qap;Yaz

en: Mode
az: Mod

en: Stills;Video
az: Kadrlar

en: White Balance
az: Ağ Balansı

en: Lighting Condition;Day;Cloudy;Inside
az: İşıqlandırma şərti;Gündüz;Buludlu;Qapalı yer
