camera-app - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Camera
hy: Կամերա

en: Camera application
hy: Կամերա ծրագիր

en: Light;Dark
hy: Լույս;Մութ

en: Shutter
hy: Խուփ

en: Take a Photo;Snap;Record
hy: Նկարել;Snap;Ձայնագրել

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Stills;Video
hy: Stills;Վիդեո

en: White Balance
hy: Սպիտակի բալանս

en: Lighting Condition;Day;Cloudy;Inside
hy: Լուսավորություն;Օր;Ամպամած;Ներսում
