mediaplayer-app - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: - %1
bg: — %1

en: Error
bg: Грешка

en: Media Player
bg: Мултимедиен плеър

en: No video selected to play. Connect your phone to your computer to transfer videos to the phone. Then select video from Videos lens.
bg: Няма избрани видеоклипове за възпроизвеждане. Свържете телефона към компютъра, за да прехвърлите видео към вашия телефон. След това изберете видео от видео обектива.

en: Pause or Resume Playhead
bg: Пауза или продължи от точката на възпроизвеждане

en: Play / Pause
bg: Старт / Пауза

en: Post;Upload;Attach
bg: Изпрати;Качи;Прикрепи

en: Share
bg: Сподели

en: unknown
bg: неизвестно
