unity-2d - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Type your Command
ast: Escribi'l Comandu

en: Error: HUD service not connected
ast: Fallu: Serviciu de HUD non coneutáu

en: See fewer results
ast: Ver menos resultados

en: Shortcuts
ast: Atayos

en: Eject
ast: Espulsar

en: Lock to Launcher
ast: Caltener nel Llanzador

en: Unlock from Launcher
ast: Nun caltener nel llanzador

en: Quit
ast: Quitar

en: Home
ast: Carpeta Personal

en: Home screen
ast: Pantalla d'aniciu

en: Trash
ast: Papelera

en: %n item in trash | %n items in trash
ast[0]: %n elementu na papelera
ast[1]: %n elementos na papelera

en: Empty Trash
ast: Vaciar Papelera

en: Sorry, there is nothing that matches your search.
ast: Sentímoslo, nun hai res que concase cola gueta

en: Workspaces
ast: Árees de trabayu

en: Ubuntu Desktop
ast: Escritoriu d'Ubuntu
