unity-2d - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: See fewer results
bg: Показване на по-малко резултати

en: Shortcuts
bg: Препратки

en: Eject
bg: Изваждане

en: Quit
bg: Изход

en: Trash
bg: Кошче

en: %n item in trash | %n items in trash
bg[0]: %n обект в кошчето
bg[1]: %n обекта в кошчето

en: Empty Trash
bg: Изпразване на кошчето

en: Workspaces
bg: Работни плотове
