unity-2d - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: %1 window opened | %1 windows opened
cs[0]: %1 otevřené okno
cs[1]: %1 otevřená okna
cs[2]: %1 otevřených oken

en: not running
cs: není spuštěno

en: Type your Command
cs: Napište příkaz

en: Error: HUD service not connected
cs: Chyba: služba HUD není připojena

en: Filter results
cs: Filtrovat výsledky

en: Filter %1 active
cs: Filtr %1 aktivní

en: Filter %1 inactive
cs: Filtr %1 neaktivní

en: All
cs: Vše

en: Search
cs: Hledat

en: not expanded
cs: nerozbaleno

en: expanded
cs: rozbaleno

en: See %1 more result | See %1 more results
cs[0]: Zobrazit %1 další výsledek
cs[1]: Zobrazit %1 další výsledky
cs[2]: Zobrazit %1 dalších výsledků

en: See fewer results
cs: Zobrazit méně výsledků

en: Shortcuts
cs: Rychlý přístup

en: Eject
cs: Vysunout

en: Safely remove
cs: Bezpečně odebrat

en: Lock to Launcher
cs: Přidat do Launcheru

en: Unlock from Launcher
cs: Odebrat z Launcheru

en: Quit
cs: Ukončit

en: Dash home
cs: Hlavní nabídka Dash

en: Home
cs: Domů

en: Home screen
cs: Domovská obrazovka

en: Trash
cs: Koš

en: %n item in trash | %n items in trash
cs[0]: %n položka v koši
cs[1]: %n položky v koši
cs[2]: %n položek v koši

en: Empty Trash
cs: Vyprázdnit koš

en: Sorry, there is nothing that matches your search.
cs: Omlouváme se, ale není zde nic, co by odpovídalo vyhledávání

en: Workspaces
cs: Pracovní plochy

en: Ubuntu Desktop
cs: Prostředí Ubuntu
