unity-2d - en to el translation catalogue (29 entries)

en: %1 window opened | %1 windows opened
el[0]: %1 ανοικτό παράθυρο
el[1]: %1 ανοικτά παράθυρα

en: not running
el: δεν εκτελείται

en: Type your Command
el: Πληκτρολογήστε την εντολή σας

en: Error: HUD service not connected
el: Σφάλμα: η υπηρεσία HUD δεν είναι συνδεδεμένη

en: Filter results
el: Φιλτράρισμα αποτελεσμάτων

en: Filter %1 active
el: Ενεργό φίλτρο %1

en: Filter %1 inactive
el: Μη ενεργό φίλτρο %1

en: All
el: Όλα

en: Search
el: Αναζήτηση

en: not expanded
el: μη ανεπτυγμένο

en: expanded
el: ανεπτυγμένο

en: See %1 more result | See %1 more results
el[0]: Δείτε %1 παραπάνω αποτέλεσμα
el[1]: Δείτε %1 παραπάνω αποτελέσματα

en: See fewer results
el: Δείτε λιγότερα αποτελέσματα

en: Shortcuts
el: Συντομεύσεις

en: Eject
el: Εξαγωγή

en: Safely remove
el: Ασφαλή αφαίρεση

en: Lock to Launcher
el: Κλείδωμα στον εκκινητή

en: Unlock from Launcher
el: Ξεκλείδωμα από τον εκκινητή

en: Quit
el: Έξοδος

en: Dash home
el: Κεντρικό μενού Dash

note: TRANSLATORS: This refers to the direction of text (left-to-right or right-to-left): possible values are LTR or RTL
en: QT_LAYOUT_DIRECTION
el: LTR

en: Home
el: Αρχή

en: Home screen
el: Αρχική οθόνη

en: Trash
el: Απορρίμματα

en: %n item in trash | %n items in trash
el[0]: %n αντικείμενο στον κάδο
el[1]: %n αντικείμενα στον κάδο

en: Empty Trash
el: Άδειασμα κάδου απορριμμάτων

en: Sorry, there is nothing that matches your search.
el: Συγνώμη, δεν υπάρχει κάτι που να ταιριάζει στην αναζήτησή σας.

en: Workspaces
el: Χώροι εργασίας

en: Ubuntu Desktop
el: Περιβάλλον εργασίας Ubuntu
