unity-2d - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Type your Command
hu: Írja be a parancsot

en: Error: HUD service not connected
hu: Hiba: a HUD szolgáltatás nincs csatlakoztatva

en: See fewer results
hu: Kevesebb találat megjelenítése

en: Shortcuts
hu: Parancsikonok

en: Eject
hu: Kiadás

en: Lock to Launcher
hu: Indítóban tartás

en: Unlock from Launcher
hu: Eltávolítás az Indítóból

en: Quit
hu: Kilépés

en: Home
hu: Kezdőoldal

en: Home screen
hu: Kezdőoldal képernyő

en: Trash
hu: Kuka

en: %n item in trash | %n items in trash
hu[0]: %n elem a Kukában
hu[1]: %n elem a Kukában

en: Empty Trash
hu: Kuka ürítése

en: Sorry, there is nothing that matches your search.
hu: Elnézést, nincs találat a keresésre.

en: Workspaces
hu: Munkaterületek

en: Ubuntu Desktop
hu: Ubuntu asztal
