unity-2d - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Type your Command
lt: Rašykite savo komandą

en: Error: HUD service not connected
lt: Klaida: HUD paslauga neprijungta

en: See fewer results
lt: Rodyti mažiau rezultatų

en: Shortcuts
lt: Nuorodos

en: Eject
lt: Išimti

en: Lock to Launcher
lt: Fiksuoti mygtukų juostoje

en: Unlock from Launcher
lt: Atfiksuoti mygtukų juostoje

en: Quit
lt: Baigti

en: Home
lt: Pradžia

en: Home screen
lt: Pradžios ekranas

en: Trash
lt: Šiukšlinė

en: %n item in trash | %n items in trash
lt[0]: %n elementas šiukšlinėje
lt[1]: %n elementai šiukšlinėje
lt[2]: %n elementų šiukšlinėje

en: Empty Trash
lt: Ištuštinti šiukšlinę

en: Sorry, there is nothing that matches your search.
lt: Atsiprašome, nėra nieko, kas atitiktų paiešką.

en: Workspaces
lt: Darbalaukiai

en: Ubuntu Desktop
lt: Ubuntu darbalaukis
