unity-2d - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Type your Command
my: သင်၏ Command ကိုရိုက်ပါ။

en: Filter results
my: အဖြေများကို ကန့်သတ်မည်။

en: All
my: အားလုံး

en: Search
my: ရှာဖွေရန်

en: Home
my: ပင်မ
